הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור חדשות
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

חברת התרופות נובו נורדיסק ואיגוד האופניים בישראל שמחים לבשר על הצטרפותה של חברת נובו נורדיסק כשותפה ראשית לפרויקט ''אופניים לכולם''.
קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל פרויקט אופניים לכולם
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
1/6/2010, 11:16

                

   
חברת התרופות נובו נורדיסק ואיגוד האופניים בישראל שמחים לבשר על הצטרפותה של חברת נובו נורדיסק כשותפה ראשית לפרויקט "אופניים לכולם". חברת התרופות הדנית נובו נורדיסק, המובילה בארץ ובעולם בתחום הסוכרת, שמה לה ליעד לפעול להעלאת המודעות למחלת הסוכרת המוגדרת כמגיפה עולמית ולדרכים למניעתה, בין היתר על ידי קידום ספורט ובריאות בקרב ילדי ישראל.

תמיכתה הכספית ועזרתם המקצועית של עובדי חברת נובו נורדיסק תסייע לאיגוד האופניים לעמוד ביעדים שהוגדרו לפרויקט ולשלב עוד אלפי ילדים בפעילות על אופניים תוך כדי הקניית ערכים חינוכיים של ספורט, בריאות, טבע וסביבה. כחלק מהשותפות החדשה יעבירו נציגי החברה הרצאות בריאות לילדים בפרויקט בנושאים כמו תזונה נכונה ובריאות.

חברת נובו נורדיסק מצטרפת בשותפות זו לשותפים הנוספים המאמינים בפרויקט והם: משרד התרבות והספורט והקרן לידידות בראשות הרב יחיאל אקשטיין.

אנשי איגוד האופניים, בוני אשל יו"ר האיגוד, אמיליו רוטמן מנכ"ל האיגוד ואייל הרשטיק מנהל הפרויקט: "אנו שמחים עד מאד על הצטרפות נובו נורדיסק כשותפים החדשים שלנו לקידום מטרתנו והיא העלאת כמה שיותר ילדים על אופניים. הכרנו בנובו נורדיסק אנשים נפלאים שבאמת מעוניינים לקדם את תרבות הספורט והבריאות בקרב ילדים ונערים ואנו בטוחים כי יחד ובפעילות משותפת נעשה זאת"

לארי אדלסון, מנכ"ל נובו נורדיסק: "קידום המודעות למניעת מחלת הסוכרת הינה אחת מהמטרות של החברה, בין היתר באמצעות קידום אורח חיים בריא, הכולל פעילות ספורטיבית ומחנכת. אנו גאים להצטרף למשרד התרבות והספורט והקרן לידידות בראשות הרב יחיאל אקשטיין כנותני חסות אסטרטגיים ומאמין שביחד נוכל להגביר את המודעות הכלל ארצית ולהרחיב את פעילות הפרויקט לחלקים נוספים ברחבי הארץ."

אירוע ההשקה של השותפות התקיים בפארק הירקון בשיתוף עובדי החברה ומשפחותיהם, אנשי איגוד האופניים , מועדון רוכבי שמשון מבית שמש.


צילום: פרויקט אופניים לכולם
צילום: פרויקט אופניים לכולם

צילום: פרויקט אופניים לכולם
צילום: פרויקט אופניים לכולם

קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל פרויקט אופניים לכולם
 
 מרתון זוגות/סולו ערד שיערך ב 30.04 הוא לא רק תחרות אתגרית למק...
מרתון זוגות/סולו ערד שיערך ב 30.04  הוא לא רק תחרות אתגרית למקצוענים מקצה עממי על מסלול התחרות 10ק''מ או 20ק''מ לרוכבים עממיים הרוצים לרכב בהנאה, באופי טיולי על מסלול משולט בתוך נופי מדבר קסומים שבאופן מפתיע גם די ירוקים בעונה זו ,מסלול משפחות המתאים גם לילדים העובר בעיר, מופעי להמשך
 10 סיבות להגיע לאירוע '' מענית 2010 '' ביום ו' 12.03...
10 סיבות להגיע לאירוע '' מענית 2010 '' ביום ו' 12.03 ביום שישי הקרוב תערך תחרות מענית 2010. התחרות תהווה את העצירה ה- 3 של סבב התחרויות הבינלאומיות שנערכות החודש ובנוסף יהיה שם פסטיבל רכיבה לכל המשפחה. מופעי אקסטרים, דוכני אוכל, מסלול רכיבה לימודי לילדים ועוד. רו להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...
 לתצוגת פורום
חברת נובו נורדיסק ישראל הצטרפה כשותפה אסטרטגית לפרויקט ''אופניים לכולם''
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
 3/7/2010 :12:30 חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  Eli ללא תוכן  מעוניין בעבודה בארוע אליפות אירופה המתקימת בחיפה
 8/6/2010 :08:06 חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתי א עם תוכן  סחתיק עליך הרשטיק


[ ]
לפרסום זה יש: 2 הודעות

לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 1    דרוג כללי: 4

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2021