הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

3/30/2008 6:38:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן ברמן עם תוכן  חשבתי שזה מה שעשיתי, אבל אנסה שוב...
נושא: חשבתי שזה מה שעשיתי, אבל אנסה שוב... תאריך: 3/30/2008 6:38:00 AM
מחבר/ת: איתן ברמן

הבאג אכן מציק, ושינוי נחוץ.
1. מנגנון הקפצה נראה לי חשוב מאוד. יש דיונים חשובים שהופכים לאישיים כשהשירשור יורד קצת למטה, וזה פיספוס רציני.

2. סגירת שירשורים היא דבר מבורך, בעיקר בשירשורים ארוכים (כמו שירשור העצים) אבל לעשות זאת באופן אוטומטי מציק, וגם פוגע בנוחות הגלישה:
א) מרבית הגולשים מרפרפים על הכותרות, ונכנסים לתוך הודעה רק כשהיא מעניינת אותם. סגירת כל השירשורים באופן אוטומטי מונעת את זה, ולכן מורידה את כמות הכניסות וכמות התגובות.
ב) הודעה חדשה בתוך שירשור בולטת לעינו של מי שמשתתף בשירשור, וסגירה אוטומטית של כל השירשורים מצריכה קריאת הסטטיסטיקות שהכנסת לכותרת, מה שרוב הגולשים לא עושים (גם אחרי שגיליתי את זה המוח שלי לא קופץ לשם כמו להודעה חדשה).

נראה לי ששילוב של שתי התכונות דלעיל - סגירת שירשורים גדולים והקפצה - תמנע את הבאג, משום שאורך הדף יוכל להיות מוגבל, ולעולם לא תהיה הודעה חדשה באיזור הבעייתי.

בנוסף, ניתן לסגור שירשור מעל זמן מסוים (נניח, 5 ימים מזמן ההודעה הראשונה), כך שלפחות שירשורים חדשים יהיו פתוחים ופעילים, ולאחר תקופת העניין יוכלו לשקוע לאחור.

לגבי שירשורים דביקים - צריך לחשוב מה זמן הסגירה שלהם, משום שהם "תקועים" למעלה, ומעל אורך מסוים כבר מציקים. אולי להגביל אותם באורך קצר יותר, או לזמן קצר יותר.

ולגבי כל הסטטיסטיקות שכללת בכותרת של שירשור "סגור" - מצוין. לא להוריד. זה מוסיף קצת "עובי" לבאנר, אבל אני מאמין שכשהגולשים יתרגלו, ימצאו את המידע הזה שימושי ונוח.

שבוע טוב

חזרה לפורום