הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

4/25/2008 12:18:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  רומן ל עם תוכן  משוב על PANARACER FIREXC PRO
נושא: משוב על PANARACER FIREXC PRO תאריך: 4/25/2008 12:18:00 PM
מחבר/ת: רומן ל

הרכבתי שני צמיגים (קידמי ואחורי), ניפחתי בלחץ 40, אז ככה:
התרשמות כללית: צמיג מוגדר על ידי יצרן כ-2.1 אבל נראה קצת יותר צר (מזכיר לי את בונטריגר שהיו לי בגודל 2.0). ישנם 3 פסי קוביות באמצע בגדלים שונים וגם בכל צד, סה"כ 5 קוביות כמעט בכל שורה. צמיג נראה יפה,בעת הקנייה ישנה אפשרות לבחור מבין הצבעים.
נתחיל: לצמיג יש יכולת גילגול מהירה מאוד (הרבה יותר מאשר ל-KLAW) את זה אני מאוד אהבתי, אבל כמו שאמרתי שהוא נראה צר יותר מ-KLAW.
בדרכי עפר, שבילים לבנים לצמיג יכולת כיוונית מצוינת, הצמיג לא מחליק בפניות הדוקות ומחזיק טוב את השביל. נותן ציון גבוהה.
בדרכים חוליות בעת שנוסעים מהר, הצמיג הקידמי (כמו שאמרתי הרכבתי 2), נוטה לעבד מהר מדי את קו הפנייה ובכך כל פעם נאלצתי לעשות תיקונים עם הכידון, בסעיף הזה לא כל כך אהבתי את הצמיג כקידמי ומביא לו ציון בינוני. כצמיג אחורי הוא התנהג טוב יותר בחול מאשר קידמי אבל עדיין ההחלקות הקטנות של הזנב היו מורגשות! סה"כ כאן אני יתן ציון טוב.
בדרכים שיש בהם דרדרת (אבנים קטנות ורבות בכמה שיכבות) ואם יש פנייה, המצב לא כל כך טוב. הצמיג טס עך הדרדרת אבל כאשר ישנו צורך ולו קטן לפנות ימינה או שמאלה, מתחילה החלקה של הגלגל הקידמי ואחריו מצטרף גם האחורי, במילה אחת לא אהבתי והרגשתי אף בחוסר שליטה במצבים מסוימים. הציון הוא נמוך!
סיכום:
יתרונות הצמיג:
גלגול מהיר, מצוין בדרכי אפר ושבילים לבנים, בינוני בחולות. מחיר תחרותי מאוד, צמיג איכותי וגם יפה.
חסרונות הצמיג:
יחסית צר ל-2.1, לא הכי קל בקטגוריה (כי הוא זול יחסית), גרוע בדרדרת.
סיכום:
צמיג טוב וזול שיעשה את העבודה לרוכב המטייל וגם לרוכב XC. סה"כ נהנתי ממנו!

נ.ב.
זוהי דעתי בלבד ואין להסיק ממנה המלצה או אי הלצה בקנייה ובשימוש בצמיג!

יום טוב
רומן

חזרה לפורום