הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

11/1/2002 6:32:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  גל עם תוכן  זה כבר מענין
נושא: זה כבר מענין תאריך: 11/1/2002 6:32:00 PM
מחבר/ת: גל

היי דרור, זה האתר שלך ואני כאן רק אורח ולכן אני מכבד את הכללים אבל, האם הגישה שלך נכונה?
האם אתה מגן על בעל חנות רמאי רק בגלל שהוא מפרנס משפחה? האם הייתה ממשיך ללכת לחנות גרועה בגלל שלעובדים שם יש משפחה לפרנס? ומי יגן על הרוכבים? ומי יתן מוטיבציה לחנויות הטובות? אני מניח שלא זאת כוונתך ושאתה מוטרד מחוסר היכולת שלך לתת הגנה להשמצות פרועות של כותבים רעי לב.
דרור, בכך שתפתח את האתר לביקורת על העוסקים בענף תעשה שרות מצוין דבר ראשון לבעלי החנויות וכמובן גם לרוכבים. רוכב שנפגע מספר פעמים, רוכב שקונה את התבנית שמציג אולמן, יפסיק לקנות בארץ. הוא יקנה מהאינטרנט או בנסיעות לחו"ל, וקשהוא קונה בארץ, הוא יקנה רק לפי המחיר ולא יצפה או יהיה מוכן לשלם עבור שרות. שים לב בסקירות המוצרים באתר שלא מעט מוצרים נקנו בחו"ל. ככל שיותר רוכבים בורחים מהחנויות, נפגעים בעלי החנויות, יש להם פחות משאבים להשקיע, ונפגעים כלל הרוכבים שהשרות והיקף המוצרים שהם יכולים למצא בארץ הולך וקטן.
רוצה להיות הוגן? יש לי רעיון עבורך. שים כותב מוכשר כאחראי על הביקורת, כמי שיסנן את התלונות והתישבוחות. הוא חייב להיות בן ז... קשוח שלא מפחד מאף אחד. הוא צריך להיות חריף ושנון.. ונדמה לי שיש לי בשבילך מישהוא שבדיוק מתאים.
אולמן, אתה מתנדב?

חזרה לפורום