הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

11/2/2002 12:53:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  גל עם תוכן  דמם המותר של רוכבי האופניים
נושא: דמם המותר של רוכבי האופניים תאריך: 11/2/2002 12:53:00 AM
מחבר/ת: גל

דרור, לא ניגחתי אל אולמן על טענותיו על המתרחש בתחום. הגבתי בפרובקטביות מפני שלדעתי לביקורת צריכה להיות כתובת ברורה ומטרה. האם באמת אתה רואה את המבקרים באתר כאספסוף המחכה להקיז את דמם של המסכנים בענף? אם ככה אתה חושב, אבוי לנו, כי אז מה יגידו המגזינים המסחריים המתפרנסים ממודעות בעלי החנויות. דרור, גם אני כמו כל טירון אחר הייתי בתורי טיפש, תמים, שחצן ולא מנוסה. למזלי (הרע) החכמתי במוסכי אופנועים ולאופניים כבר הגעתי פיכח. הייתי שמח לראות במה מכובדת לביקורת על העוסקים בענף האופניים. במה שתיתן גם מקום לשבח אתרים הנותנים שרות טוב, מקצועי וישר.
ברוך הבא לעולם האמיתי דרור, לאתר בחרתה את השם "הרים - רוכבים למען רוכבים" אנא עמוד מאחורי הסיסמה הזו. אם באמת אתה רוצה לנהל אתר רציני שנוגע בנקודות שכואבות לרוכבים תן במה גם לביקורת.
אם אתה מפחד מאוסף של השמצות פרועות או תשבחות מוגזמות, יש לך את הכלים לשים רוכב שיהיה פילטר. אבל אנא תן קרדיט לכל אלה המתארחים אצלך באתר. האם באמת כולנו לא יותר מאשר אוסף ערפדים הרוצים את מדם בעלי החנויות?

חזרה לפורום