הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

7/13/2008 12:30:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  ערן מנשה עם תוכן  הבהרה
נושא: הבהרה תאריך: 7/13/2008 12:30:00 PM
מחבר/ת: ערן מנשה

היי דותן,

כנראה שלא הייתי ברור, כל הכבוד על ההשקעה והעיקר שרק תהנה ותיזהר ברכיבה.
מטרת תגובותי היא לציין חלופות לבניית הביובית מאחר שכמו שאני רואה את זה ויכול להיות שאני טועה, לרוב הרוכבים אין הרבה זמן להשקיע בבניה עצמית ויחפשו חלופות יותר פשוטות.

לגבי המחיר של 50 יחידות ויותר, לא ממש רלוונטי אלא אם כן אתה יבואן, אנחנו מדברים על רוב הרוכבים שעבורם פנס אחד (או שניים) בהחלט מספיקים.

אני מניח שמטרת הכתבה שלך, תקן אותי אם אני טועה, היא להביא לידיעת מספר רב של רוכבים מה החלופות לתאורת לילה שניתן לקנות והשידרוגים שהכנסת ששיפרו את התאורה, אולם ישנם דברים שלא ניתן להתעלם מהם כמו עלות וזמן ייצור עצמי (שלא לדבר על ידיים טובות וידע טכני) שעבור רוב הרוכבים הוא חלק משמעותי וחשוב בהחלטה הסופית של מה לעשות.

לגבי הפנס שלי, העוצמה, פיזור האור והמיקוד שלו - הם לא רחוקים מהתמונות לדוגמה שלך, רק תזכור שאתה משתמש בשתי ביוביות (לפחות כך ניתן לראות מהתמונות).

לגבי נתוני התאורה של הלינקים שצרפתי, ישנם פורומים שונים והשוואות של הפנסים גם עם פנסים טובים ויקרים (כמו Fenix) כמו גם סרטוני ותמונות הדגמה באתר dealextrame וב-YouTube וניתן לראות שהם לא נופלים מפנסים יקרים בהרבה.

כפי שציינתי אני רוכב הרבה בלילה (לפחות פעמיים בשבוע) ולא רק שבילים אלא גם סינגלים וירידות ארוכות ומהירות. מספר הפעמים שהפנס נכבה לי בגלל שסוללה נגמרה באמצע סינגל או ירידה הוא אפסי (וכפי שציינתי יש לי פנס גיבוי גם למקרים כאלו).

יישר כוח.

חזרה לפורום