הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

11/2/2002 1:24:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  דרור סופר עם תוכן  גל יקירי
נושא: גל יקירי תאריך: 11/2/2002 1:24:00 AM
מחבר/ת: דרור סופר

צר לי שאתה חושב שאתה נראה אספסוף בעיני. אתה שואל ועונה ואז גם משתומם ומטיף ומוסיף דימוי על דימוי. סתכל במראה... הנה אתה עוקף את עצמך עוד .... רגגגע... בובום. ושוב, אני לא חושב שזו הבמה. אתמול פגשתי איש חכם שאמר לי שתמיד 90% ממה שמדברים איתו זה על ה10% שלא קיימים וש 99% לא צריכים. כמו שמדברים 1000 פעם על XTR כשרובינו היה מסתדר על ACERA ללא בעיה. אז אם הבעיה שלך היא בקנית מוצר או השירות לו אתה תמיד יכול לכתוב בסקירת מוצר מה אתה חושב על הקניה ולהוסיף את המידע הרלוונטי לאכזבה או למרמה. ו... תמיד גם יכולת בעבר. אני עדיין לא מבין מדוע אתה חושב שצריך במה שונה מפורום. אתה כותב כרוכב למען רוכבים לא? אם אתה רוצה באמת לשפר ולתרום - כתוב כתבות!!! כתוב כתבות בנושא צרכנות. כתוב והעשר את אחיך הצעירים במידע בנושא חומרי שילדות ושאר צעצועים. בנה משכנות השכלה לרוכבים בעזרת הכתבות באתר. ברור שהשקעה בהשכלה תמיד משתלמת כי אז צריך פחות משטרה ובתי סוהר.... אני מקווה שאתה רואה את ההקבלה - כי לפי ראות עיני אתה בונה בית משפט כשבתי הספר עדיין לא קיימים. שוב צר לי שהשתמשת בדימוי הערפדים אבל דבר אחרון חביב לגבי הערפדים, מספיק ערפד אחד כדי ללכלך מערה ענקית בנטיפים של חרא.

חזרה לפורום