הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

11/7/2002 9:07:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתי עם תוכן  פנס משופצר, בקצרה אך אם תרצו אמצא זמן בשישישבת
נושא: פנס משופצר, בקצרה אך אם תרצו אמצא זמן בשישישבת תאריך: 11/7/2002 9:07:00 PM
מחבר/ת: איתי

להרחבה,
בעקרון גדול וכללי, פנס אופניים רגיל (רצוי אם אפשר עם נורת 4.8V זה בא בפנסים של 4 בטריות) אני ביצעתי את הנ"ל עם נורת 2.4V.

בבקבוק 0.5 L או בקבוק שמיועד למתקן שמים את הבטריות באריזה עם איזולירבנד ומחברים להם 2 חוטים, מוציאים את החוטים מהבקבוק (מהאחורה במקרה של חצי ליטר) עושים חור קטן בפנס, ומלחימים את החוטים כך שמתג הפנס יישאר האקטיבי. אני שמתי 3 בטריות של 1.5 על הנורה, כמובן שהיא תיגמר מהר יותר אך היא מאירה לבן יותר
לפי חישוביי אם שמתי 4.5 על 2.4 אזי ההפרש הוא ביחס של 2.4/(4.5-2.4) כלומר 0.875/1 ואם משתמשים ב 4.8V אז לדעתי אפשר אפילו 7.5 או 9V כי במקרה של 9 היחס יהיה 1/0.875!
שלכם איתי ו...נראה לי שאכתוב את זה אני פשוט עסוק בלימודים, אמצא זמן, אכין תמונות, אעשה את ההלחמות והכל יותר יפה, ואפרסם!!!

יתרונות, נוח לרכיבה בשטח, אין משקל כבד על הכידון (נוצר לי הצורך בכך כשהייתי רוכב שטח ואורבן ויש צורך רב בווילי והמשקל של הפנס החדש שלי הוא כמעט 0.5K לדעתי כי זה 4 בטריות של GP 1600MAH וזה כבד!!!) ככה שזה הפריע לי!
אחלה אור.
אני חושב שאפרסם זאת בעתיד,
שלכם,
איתי ;) ;) ;)

חזרה לפורום