הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

6/6/2009 7:21:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  roei sail עם תוכן  תגובה להודעה שלך
נושא: תגובה להודעה שלך תאריך: 6/6/2009 7:21:00 PM
מחבר/ת: roei sail

אין לי שום דבר נגדו ואני לא באתי להוציא לו פה שם רע.
אני פתחתי את הנושא כדי להגיד לאנשים שכשקונים אופניים יד 2 שיקחו אותם לבדיקה, וזה גם היה המסקנה שלי אם תראה בהודעה שלי למעלה. במקרה יצא שאולי שהוא הבין מיזה שבאתי לדבר עליו לא יפה מאחורי הגב אבל זה לא היה הרעיון שלי. ולפי מה שהוא כתב לי והציג אותי לא כזה בכלל-ולדעתי הוא הבכיין פה. אם כל הכבוד לו, כתבתי לו כבר שלא ניסיתי להוציא לו שם רע,אבל אחרי הכל הוא ממשיך להגיד שאני חצוף ולדבר בגסות אז הוא על ה- :giveFinger: שלי. מצטער על השפה הלא יפה אני פשוט רותח מהתגובות של אנשים פה :mad: :mad: :mad:
חוץ מזה שהוא לא חוצפן רק באינטרנט אלא גם במציאות ואתה יכול לדבר עם אבא שלי שהיה איתי אצלו וראה בדיוק איך הוא מדבר אליי.

בקיצור,אחרי שנרגעתי. מצטער אם יצא שהוצאתי לו שם רע לא התכוונתי אבל גם הוא לא היה בסדר שבא וכתב לי ילד חוצפן שבוכה כי אבא שלו לא קנה לו אופניים. נו באמת מה אנחנו ילדים בגן ? מפתיע אותי שבן בן 25+++ מדבר ככה באינטרנט ויורד לרמה כזאת שאני בכלל באתי לתת מסר לאנשים שיקחו את האופניים לבדיקה לפני הקניה.

חזרה לפורום