הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

6/15/2009 9:49:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  אסף אלמוג עם תוכן  vertigo - שומר נפשו ירחק !
נושא: vertigo - שומר נפשו ירחק ! תאריך: 6/15/2009 9:49:00 AM
מחבר/ת: אסף אלמוג

סתם סיפור קצר, ושכל אחד יסיק את מסקנותיו.

לאחרונה היה בפורום בתפוז שרשור ארוך בנוגע לתלונה של חבר פורום על יחס מתנשא ומזלזל של נציגי חנות ורטיגו,
טענות שהועלו מצדו של חבר הפורום על גרימת נזק לאופניו והתנערות מאחריות.
אני, שמנסה שלא לשפוט בית עסק כזה או אחר מראש חשבתי לעצמי כי אולי מדובר במקרה חד פעמי...

שבוע שעבר, התקשרתי לסינגל טרק, אצלם תמיד קיבלתי שירות ללא דופי וביקשתי לברר האם אוכל להגיע אליהם לטפל במזלג ובבולם באופני.
מאחר והיה יום חמישי ורציתי לרכב בסוף השבוע שאלתי אותם אם אוכל להביא את אופני והטיפול יבוצע במקום. החבר´ה שם ענו לי כי הם עמוסים אך אני יכול לנסות ולפנות לורטיגו ולנסות שם (גם יותר קרוב לביתי).
התקשרתי ושוחחתי עם עידן אשר מסר לי כי אין לו אפשרות לטפל בבולם ובמזלג במקום מאחר והוא עסוק ושאהיה איתו בקשר בשבוע הבא.

היום (בשעות הבוקר) התקשרתי שנית לורטיגו. שאלתי שוב, האם אוכל להגיע היום לעשות במקום טיפול לבולם ולמזלג. הדובר מעברו השני של הקו ענה לי, ואני מצטט את השיחה:
"אתה מכיר את מקדונלדס?"
אני עניתי לתומי, כאשר חשבתי שהוא מתכוון להציע לי להמתין בסניף מקדונלדס סמוך לחנות שאינני מכיר את הסניף.
נציג החנות: "במקדונלדס תקבל במקום, לא פה"
אני, שעניתי בתמהון: "מה?"
נציג החנות: "אני מדבר עברית, לא סינית, מה לא הבנת?"
בשלב זה הבנתי טוב מאוד, הבנתי את היחס ואת השירות של העסק הזה, וגם הבנתי שלמקום הזה אני לעולם לא אכנס.

אני מציג את האמור בפניכם כדי שכל אחד יעשה את השיקולים שלו, ויחליט אם הוא רוצה ללכת לבית עסק כזה או לא.
יום טוב לכולכם
אסף

חזרה לפורום