הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

7/4/2009 1:47:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  ניר אליאב עם תוכן  רשמים ראשונים - KENDA NEVGAL 2.35
נושא: רשמים ראשונים - KENDA NEVGAL 2.35 תאריך: 7/4/2009 1:47:00 PM
מחבר/ת: ניר אליאב

אחרי התייעצות כאן לגבי החלפת הצמיגים. ולאחר יבוא מוצלח מארה"ב (ושוב תודה ל EBAY על שחסכו לי 50% ), שלשום הוחלף הצמיג הקדמי ב NEVEGAL המדובר, ואתמול יצאתי למבחן.

אז קצת רקע - אני עם ז"ק , בולם קדמי 100 ממ מבית סאנטור, והמון רצון וחוש הרפתקנות.
חודשיים כמעט שאני רוכב עם הצמיגים המקוריים - 2.1 של FELT , והאחיזה שלהם בכל סוג שטח שהוא לא כביש אכזבה אותי קשות.

אז כך - אתמול יצאתי לרכיבה ראשונה בסינגלונים של פארק יקום. יש שם לא מעט סינגלים קצרים אותם גיליתי בחודש האחרון.
ה KENDA הקדמי פשוט אוכל אותם בלי מלח, הגישה לסיבובים מרגישה הרבה יותר בטוחה ואני מגיע סופסופ עם ביטחון. כל זאת עד שפגשתי שני ילדים בני 15 שפשוט נקנקו אותי ועשו לי בית ספר :) חשבתי שאני מגיע מהר לסיבוב , והם הראו לי שאני כמו צב. אבל לימדו אותי ושיחקו איתי והיה תענוג.

הצמיג מגהצ מהמורות קטנות (30 PSI) וכל החצצ והמהמורות שהורגשו קודם נעלמו כלא היו.
מהירות גלגול - בכביש בהחלט שמים לב להשפעה על מהירות הגלגול , אבל מי רוכב בכביש ?

אחיזה , אחיזה, אחיזה.הערב ביער עופר עוד מבחן.
אני שוקל להחליפ את האחורי גם כן.

אנצל את ההזדמנות להודות ללא מעט אנשים כאן בפורום שהיו רספונסיבים וענו מניסיון ולא מתוך השערות ושמועות. הצמיגים האלו (הקמי עד כה) משתלמים בהחלט.

ניר

חזרה לפורום