הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

10/16/2009 5:32:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן ברמן עם תוכן  השורה האחרונה שלך בדיוק מפספסת את הנקודה...
נושא: השורה האחרונה שלך בדיוק מפספסת את הנקודה... תאריך: 10/16/2009 5:32:00 PM
מחבר/ת: איתן ברמן

גם הבן שלי "מסנגל", למרות שהוא עדיין לא בן 4 :rolleyes:

סינגל בעגת רוכבי דו-גלגלי הוא שביל צר, שרוחבו מספיק לזוג אופניים אחד. דאבל הוא שביל שמאפשר ליותר מרוכב אחד לרכוב במקביל.
על זה אין ויכוח.
בין המשתתפים בדיון הזה גם אין ויכוח על זה שסינגל (אני מעדיף "משעול" בעברית) לא מרמז שום דבר על רמת הקושי הטכני או אחר של אותו שביל. בהחלט כבר עקפתי ג´יפים על דאבלים (וכג´יפאי בעברי לא הייתי נוסע שם מהר מהם), ובהחלט יש סינגלים שבני הקטן יכול לעבור בהם והוא באמת עוד לא בן 4 :o ).
כשאני חושב על זה - מרבית השבילים באיזור שלי הם דאבלים, ורבים "רוכבי הסינגלים" שנאלצים ללכת ברגל קטעים מהם, ורואים את זה כל שנה ברכיבה לזכר אשי.

ולכן כל מי שמתפאר שהוא "מסנגל" כמוהו כמי שמתפאר שהוא רוכב על אופניים. באותה מידה מצחיקים אותי אלה ששואלים אילו אופניים מתאימים לסינגלים (חייבים ש"מ?). זה ממש כמו לשאול "איזה אופניים הכי מתאימים לשטח?"...
פשוט אין לזה שום משמעות. את המשמעות המדומה הזאת מכניסים רוכבים שמבקשים להתפאר, וזה לא כולל את כל המשתתפים כאן (לפחות על סמך מה שכולכם כותבים בפורומים כאן).

שבת שלום לכולם

חזרה לפורום