הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

5/18/2010 11:03:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  יוני בר עם תוכן  העצה החשובה ביותר לרוכב המתחיל וגם זה שלא
נושא: העצה החשובה ביותר לרוכב המתחיל וגם זה שלא תאריך: 5/18/2010 11:03:00 AM
מחבר/ת: יוני בר

ממי קונים!!!

בתור רוכב חדש בתחום, החלטתי לרכוש זוג אופני כניסה ש"מ
לאחר סקר שוק קצר, פניתי לחברת קינג אופן אשר נמצאת בצרופה(ומציעה באמת מחירים זולים) ויש אתר אינטרנט שמאפשר הזמנות.
החלטתי על אופני Schwinn 405, ביום חמישי בצהריים ביצעתי את ההזמנה מול מורן טלפונית
וזאת לאחר שהובטח לי שהזוג יסופק לי לא לאחר יום שני וכנראה ביום ראשון
נתתי את פרטי כרטיס האשראי שלי לבטחון.
ביום ראשון ניסיתי שוב להיכנס לאתר אך אבוי האתר לא עולה, ניסיתי להתקשר אליו ומורן לא עונה, יום למחרת אותו הדבר והאופניים...?
האתר עדיין לא נמצא אך מורן ענה סוף סוף ואנו כבר ביום רביעי
מורן:אה תשמע האופניים הגיעו אליי ועוד כמה ימים הם יהיו אצלך
עשיתי אחד ועוד אחד(האתר שלו כבר לא באוויר, פרטי הכרטיס שלי אצלו, האמינות ממנו והלאה)
אמרתי לו שאני בדרך אליו לקחת אותם בעצמי(לפני שאני ישאר קירח מכאן ומכאן)
נסעתי מהרצליה עד לצרופה(ק"מ לא זניח)
למרות הסרטים שעברו לי בראש בסוף הייתה שם חנות ואפילו קיבלתי את האופניים ונפרדנו לאחר שנתתי לו כסף מזומן במקום הפקדון של האשראי
ביקשתי ממנו למחוק לאלתר את פרטי האשראי שלי דבר שבדיעבד לא קרה והם עדיין אצלו(עבירה על החוק)
בעודנו ברכב בדרך חזרה מביט על האופניים ומגלה חריטה עמוקה ורחבה על המתלה האחורי
התקשרתי אליו לאחר חצי שעה מאז שיצאנו, ומאחר שכבר התרחקנו ביקשתי במקום זוג חלופי שיחליפו לי רק את המתלה
הוא אמר שיבדוק ויחזור אלי בימים הקרובים
ואם חשבתם שעד עכשיו ההתנהלות היתה קלוקלת תקראו את ההמשך!
לאחר שבוע אני פונה אליו(כי הוא לא חזר אליי)
אה..תשמע אני ידבר אתם(הוא עוד לא דבר איתם!)ואני יחזור אלייך
התקשרתי לאחר כמה ימים שוב
מורן:תשמע תסע לת"א לחנות שאני עובד איתה ותראה לה את הנזק ואז נראה(שלח אותי על חשבון זמני והדלק שלי)
בחנות אמרו שאמנם הנזק לא נראה כל כך רציני אך קניתי זוג אופניים חדש ללא שריטה וזה מה שאני אמור לקבל
מורן:אה..תשלח לי תמונה של השריטה ונראה מה יגידו היבואנים(רוזן מינץ)
לאחר שבועיים, טוב הם לא מוכנים להחליף את החלק אבל תקבל פיצוי תיק שתיה וצמיגים
לאחר עוד כמה ימים- טוב הם חזרו בהם לא תקבל תיק אך תקבל צמיגים ואני יוסיף(תיק מעפן בשווי פחות מ100 ש"ח)
עברו כבר המון מים בנהר והמון שיחות סרק
שקצו הקיצים פניתי ישירות לשרות לקוחות של רוזן מינץ
ואז כבר התפוצצתי
הם שמעו על המקרה שלי אך אישור לצמיגים בכלל אין
העיקר בכל שיחה שלי עם מורן הם נמצאים בדרך, הם תקועים במכס, הכלב אכל אותם רררררררררררררר

ואכשיו כל הסיפור הולך להתחיל שוב מחדש מול רוזן מינץ
שלחו אותי לסניף שלהם לבחון את עומק ונזק השריטה
את הצמיגים הם לא מאשרים, הם מוכנים לתת הנחה

ואני שואל, אני שילמתי אלפי שקלים ממיטב כספי על זוג אופניים חדשות ותקינות ללא שריטה קטנה ככל שתהיה (והיא ממש לא!)
למה להעביר אותי את כל מסכת היסורים הזו

מקינג אופן אני לא מעוניין יותר לשמוע חוץ מהתשובות שהוא יתן לכל הגורמים שפניתי אליהם
אך מרוזן מינץ כביכול רשת גדולה ומכובדת קיוותי ליותר

לאור מכלול האירועים ,למה שקורה כרגע קשה לקרוא תחביב ולכן אני עוזב אותו לאלתר
למרות שנהנתי לרכב, אני לא רוצה אפילו לחשוב מה יקרה בפעם הבאה שאני יזדקק לאחריות ושרות
נ.ב
במידה ויש עוד לקוחות שנכוו מחנות זו אנא שתפו אותנו כדי שלא יצטרכו אנשים נוספים לחוות זאת

חזרה לפורום