הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

6/19/2010 11:53:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  צביקה ff עם תוכן  אני לא רוצה לתת לך
נושא: אני לא רוצה לתת לך תאריך: 6/19/2010 11:53:00 AM
מחבר/ת: צביקה ff

שעור בסיסי בכלכלה וכסף
אבל הפרש של 500 שח שמנע ממך לסגור עיסקה כלומר לא הסכמת על 6000 אבל היית מסכים ב6500 עולה לך עוד כ400 שקל לשנה במחירי ריבית או700 שח במחירי אוברדראפט תלוי מה מצבך בחיים-

אני לא יודע מה זה רוכב מידי פעם? אחת לחודש??? כלומר אתה משלם 50 שח לרכיבה.מחיר שכנראה היית משתבץ לשלם חד פעמית אם לא סגרת עסקה לכל החיים בהפרש של 500 :D

נקודה נוספת--כמה עלו האופניים שלך בשנת 2000?? אולי "רק" 12000?- אופניים זה לא השקעה מניבה ולכן את ההפרש חדש ישן עליך לחשב ממחיר הקנייה הישן.על פי שיטת חישוביך תכניס אולי גם את מחירי הטיפולים התקרים הצמיגים שרשראות ותגיע למסקנה שאתה לא מוכן למכור בפחות מ8000 לדוגמא :o

אני דווקא בדעתך שאין הבדלים גדולים בעבור שקלים נכבדים וחדשים
לכן יש לי באורווה חמש זוגות אופניים שונות...וישנות - בהרכבה מחלקים משומשים בעיקר או הזדמנויות מחו"ל של חלקי שנים קודמות חדשים (נורא כייף להחליף מידי פעם אופניים)

לדוגמא SAN ANDREAS שלדת 2006 עם תכנון מהאלף הקודם (500$)(SP פרימיטיבי ומאתגר שכל שלושה חודשים אני מחליף את הבולם האחורי מקפיץׁ200 שח מחברה מדהימה שאף אחד לא אוהב ל FOXאוויר פרופאדל חדש שעלה לי 120 דולאר בחול וחוזר חלילה רק כדי לצחוק על כל הכתבות של המומחים.בטח שיש הבדל---גדול אפילו. רק זה תלוי באיזה מאה מטר אתה רוכב כי כל חצי קילומטר כל בולם נהיה הטוב משניהם ולהיפך תלוי בפני השטח
עם בולמי דאור משנת 2005 (400 שח משומשים ממשדרג כרוני) שאם הם קצת לא עוצרים בירידה אני לוחץ חזק יותר על הידית...תנסה את זה מידי פעם :suss: ובולם 130 ממ זוקי אול מאונטיין SL ׁ 2005 שעלו לי לפני שלוש שנים 200 דולאר חדשים(בולם נפלא מסובך לכיול אבל מפסיד בתחרויות של מי ארוך יותר ) עם סראם X0 גריפ (50$)(איך אפשר לרכב על משהו אחר אני לא מבין)....הבנת את הרעיון אני מניח

יש לי עוד 4 חיות מוזרות כאלה שרק להסביר לאנשי הקרבון והשדרוגים מה ההגיון זה היה מגיע למלחמת תרבויות קשה יותר מנושא ספרדים/אשכנזים

אבל אין לי כוונה לשלם על שום מוצר בגיל 10 שנים --בולם או שלדה סכומי 4 ספרות רק כהשוואה למה שעולה חדש

שאלתי את אישתי.....גם היא חושבת שמשומש זה לא יחסית לחדש----זה משומש בפני עצמו

היא דיברה עלי אני חושב :confused:

חזרה לפורום