הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

6/19/2010 8:59:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  Danny עם תוכן  דחוף בקשר למידה וסוג אופניים SCOTT REFLEX FX ‬
נושא: דחוף בקשר למידה וסוג אופניים SCOTT REFLEX FX ‬  תאריך: 6/19/2010 8:59:00 PM
מחבר/ת: Danny

היי, נמצא בחו"ל וחוזר לארץ בימים הקרובים ויש לי אפשרות לקחת מהחנות אופניים SCOTT REFLEX FX 35 עם שליטה על נעילת בולם קדמי ואחורי ודאור XT .
הבעיה שהם במידה 17" ןאני לא בטוח אם זה מתאים לי כיון שאין לי הניסיון באופני שיכוך מלא אלא רק בזנב קשיח (יש לי HAROׂ) ששם המידה שיש לי היא 19" שקניתי בעבר מחבר כפי הנראה כאשר חברים יותר גבוהים ממני רוכבים גם על 18".
בחנות נמסר לי שיש להם רק את ה-17" והמחיר הינו ש"ע לארץ 3,500 ש"ח.
הגובה שלי הינו 178 ס"מ ומשקל 75 ק"ג.- חייב לדעת האם הנ"ל מתאים לי במידה והאם האופניים שוות את המחיר - ראיתי שאין אותם במודל 2010 ובחנות נטען שהם חדשים מהיבואן והם 2009.
עליתי עליהם והייתי צריך להרים מעט את המושב אבל כשאני יושב אני רואה קצת אחרי הציר ולא כמו שאומרים שצריך לוודא שרואים את הציר...
אנירוכב בעיקר סינגלים , שבילים , הרים ולא משתולל בדאוןהיל וכד´ ולא יותר מדי אקסטרים אבל רוצה לשדרג ולהנות יותר מהרכיבה.
מה דעתכם , חשוב לי הדחיפות היות ואני צריך לסגור את זה עד מחר - המייל שלי הינו dbbronz@hotmail.com

חזרה לפורום