הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

1/13/2011 7:51:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן ברמן עם תוכן  כמה דברים
נושא: כמה דברים תאריך: 1/13/2011 7:51:00 AM
מחבר/ת: איתן ברמן

מונגוס בלאק-דיאמונד הם אופניים נהדרים - לפרירייד, כלומר קפיצות בכל גובה, ורכיבה אגרסיבית מאוד.
בזכות המתלה היעיל עד להדהים יש רוכבים - בעיקר כבדים מהממוצע - שמשתמשים בהם לרכיבת AM, כלומר דיוושים ממושכים. המהלכים הארוכים יפנקו אותך בשטח סלעי.
אני עצמי עושה AM על אופני FR, אבל נזהר מלהמליץ על זה באופן גורף, משום שמשקל האופניים והאיבזור בכלל יכבידו עליך מעט. זאת ועוד - הגיאומטריה של האופניים מיועדת לשליטה ופחות לדיווש, ולכן האופניים קצרים יחסית למידתם, ובגלל מבנה המתלה יש מרווח קטן יחסית להרמה והורדה של האוכף (למרות שזה יכול להספיק).

שורה תחתונה - אם הקפיצות שלך ישארו "לא רציניות", תוכל להסתפק באופניים קלים יותר (למשל, מונגוס טאוקאלי עם אותו מתלה, אבל יש רבים אחרים) במחיר דומה.

8 אינץ´ זה 203מ"מ, אין לי מושג מה הקשר ל120. אני גם לא מכיר צמיג של WTB ברוחב "2.7, כך שכל המודעה ההיא נראית לי קצת חשודה. יש כאן באתר לוחות יד שניה, ומפורסמים שם כמה זוגות בלאקדיאמונד. אם אתה אכן מעוניין בדגם, שווה בדיקה.

דרך אגב, האופניים שהוצעו לך בשירשור (מרידה טרנסמישן) יכולים להתאים לך אם הם במצב טוב ואם אכן אתה לא מתכוון להגדיל את גובה הקפיצות שלך (אני לא מכיר את המוכר, ולא יכול להתייחס למצב האופניים).

חזרה לפורום