הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

10/13/2012 6:40:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  Ram Aharoni עם תוכן  אתה לא חייב להסכים כמובן אבל...
נושא: אתה לא חייב להסכים כמובן אבל... תאריך: 10/13/2012 6:40:00 PM
מחבר/ת: Ram Aharoni

1.הבחור שוקל 100 ק"ג !!! המרידה לא יחזיקו מעמד במשקל שלו אייך אני יודע את זה כי יש זוג כזה אצלי לאחר שחבר השאיר אותם אצלי 3 חודשים ורכבתי עליהם מספר רב של פעמים
2. הבחור ציין שהוא רוצה לקפוץ מעל מטר !!!! משקל של 100 ק"ג +קפיצה של מטר למרידה = שילדה סדוקה ובולם הרוס תוך שנה
דרופים של 90 מעלות יהיו עבורו התאבדות עם אופני XC אין מה לעשות המרידה מוגדרים XC ולא AM אני במשקל 75 ק"ג סגרתי את הבולמים במרידה מספר פעמים בקפיצות של 70-90 ס"מ תחשבו מה יקרה ב 100 ק"ג + ציוד רכיבה שזה 5-7 ק"ג תוספת (3 ליטר מים ,תיק,ציוד שונה וכולי)
3.לאופניים יד 2 ניתן לבצע ביטוח "למדווש" שגם לי יש למרות שרכשתי YETI 575 חדש מחנות המשכתי את הביטוח מהטרק רמדי יד 2 שהיו לי לחדשות (כולל נזקי גוף)ואין בעיה למצוא זוג במצב מעולה אם מחפשים
בתור אחד שרכב על פוקוס,סקוט ,מרידה ,וגם טרק (והיום על YETI) הטרק עובדים הכי טוב באגרסיבי(הכוונה לרמדי עד שנת 2010 לאחר מכן הם ירדו ברמת האגרסיביות והעבירו את זה לסקראץ ב 2011 ולסלאסש ב 2012 )
לפעמים כדי לרכוד משומשות שמתאימות לסגנון מאשר חדשות שכלל לא הייתי מציע לך לקרוא שוב את השאלות של הבחור ואז לענות הוא בעצמו מבין שהמרידה הם אופני XC
ולבסוף המרידה אופניים מעולות גם ליער אך לא לסגנון שהבחור רוצה לבצע :dead: :dead: :dead:

חזרה לפורום