הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

4/22/2013 11:55:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  עומר פרץ עם תוכן  חבר
נושא: חבר תאריך: 4/22/2013 11:55:00 PM
מחבר/ת: עומר פרץ

קודם כל כן! תגובתך התפרשה כתקיפה מאוד וגם כללה חלק שסותר הסבר שלי (שהיה נכון!!!) שרק בא למנוע טעות של הבחור ששאל את השאלה לכן אם כבר יש פה תשובה שאינה נכונה אז היא התגובה שלך (למרות שבכלל נמאס לך מאנשים שכותבים סתם תגובות לא חיוניות) וזה שאתה מרשה לעצמך "לתת לי ציון על ההסבר שלי" זה קצת מתנשא ופלצני (אבל היה מתקבל ועובר ושקט לו תגובתך הייתה נקייה משגיאות), וזה שהתשובה הראשונה שלי לא כללה המון מידע שאינו רלוונטי בעליל לבחור ששאל את השאלה, לא אומר שהיא לא הייתה נכונה ב-100 אחוז, ולא ראיתי לנכון לקדוח את יוסי עם מידע מיותר שלא באמת יעזור לו, במיוחד לאור העובדה ששאלתו נענתה כבר ב-4 השורות הראשונות של התגובה שלי...
והמשפט שהוספתי בסוף התגובה המקורית "יש מספר סטנדרטים שונים לגודל הזה שנקרא 1.5, כלומר לא בכל שילדה שיש לה הד-טיוב 1.5 הקוטר הפנימי של ההד-טיוב יהיה זהה (אם אני לא טועה יש 3 סטנדרטים), ולכן, לא לכל שילדה עם הד טיוב 1.5 יתאים כל הד סט 1.5, ככה שצריך להתאים את ההד-סט הנכון" הגיע רק כדי למנוע בלבול שמניסיוני האישי (וכן, בתחום הספציפי הזה של התאמת הד-סט יש לי קצת ניסיון כי בעבר גם אני נתקלתי בבעיה דומה של התאמת הד-סט 1.5 לסטירר טאפרד בבוטלרוקט שלי) יכול להיווצר בעת בחירת חלק כזה, במידה הספציפית הזאת, כשמשפט זה מסביר בצורה קצרה וממצה את הפואנטה של רוב התגובה השנייה שכתבתי לך מבלי לזרוק על הבן אדם יותר מידי מספרים ומושגים שלדעתי יכלו רק לבלבל אותו ולא לתרום לו.

חזרה לפורום