הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

6/1/2013 1:40:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  טל הלפרן עם תוכן  עוד קצת פרטים
נושא: עוד קצת פרטים תאריך: 6/1/2013 1:40:00 PM
מחבר/ת: טל הלפרן

לדעתי העניין הוא כזה, אם אתה כבר מבין שאתה תתמיד אתה בעצם מחפש אופניים לתקופה ארוכה וככאלה תרצה לרכוש אופניים שיהיו לך טובים גם להתקדמות שלך זא רכיבות תדירות יותר קשות יותר וארוכות יותר
אלומניום הן קלות וזולות אבל מאוד קשיחות, כל הזעזועים עוברים אליך. בש"מ אין לחומר משמעות מהבחינה הזאת כי יש את השיכוך בז"ק זה משמעותי.
לכן אלומניום יהיה פחות נעים לרכיבות ארוכות אם כי הוא קל
קרבון, מאוד יעיל דיוושית ומאוד קל וגם די נעים לרכיבה (לפחות ככה אומרים, אני לא ניסיתי) אני לא מתחבר אליו, לא יודע למה, נראה לי התעסקות לא רלוונטית ההפחתה במשקל שהפכה להיות מהות הכל וגם אני לא סומך על החוזק, שלא יישבר לי פתאום או להתנהג לאופניים בעדינות. יש פה הרבה חסידים לקרבון שטוענים שהוא חזק, לא יודע אני משום מה לא מתחבר לזה. זה גם פנסי מידי
כרומולי יותר כבדה (אם כי לי זה לא משחק תפקיד, הרבה יותר זול ובריא להוריד קג מהמשקל שלך...), הכי נעימה ומשככת ולדעתי הכי חזקה. כמובן תלוי איך עשו את השלדה. אז קרבון יהיה יותר יעיל אז מה? לי לא אכפת אני רוצה רכות, אני רוצה אופניים שאני בטוח בשלמותן ואני אישית, גם אוהב את הרטרו ולא המגניבות של הקרבון

לכן אני אומר, לדעתי אם הנוכחיות שלך טובות עדיין, אולי שווה לך להמתין עד שתמצא יש שניה שאינו אלומניום ואולי תחסוך עוד קצת כסף וכך יהיו לך אופנים לשנים קדימה (אם תצליח להתמודד עם השדרוגיטיס...)
אם כבר אלומניום, הכניסה שלי היו קנונדייל והן להיט, אז ממליץ שתברר גם לכיוון הזה

חזרה לפורום