הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

11/14/2013 10:53:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  or yo עם תוכן  על מצמן ת"א - שמעתי רק דברים רעים
נושא: על מצמן ת"א - שמעתי רק דברים רעים תאריך: 11/14/2013 10:53:00 AM
מחבר/ת: or yo

לא מפתיע מה שאתה מספר על האגרסיביות ואופי המכירה. אני בחיים לא הייתי משאיר קרוב ל10k שקלים בחנות עם גישה כמו שאתה מספר (אני אפילו לא משקלל כאן את מה שאני מכיר מאנשים אחרים) - אבל זה כבר עניין של גישה.

לעניינינו:
אין שם מערכת XX, מהסיבה שמערכת XX היא יותר מדי יקרה עבור אופניים במחיר הזה (גרופסט XX חדש עולה בערך 6000 שקלים). בהנחה שאכן יש שם X0 כמו שאתה מספר - אז לא מדובר במערכת 1x11 (כנס לאתר של SRAM, ותבדוק אם יש דבר כזה X0 עבור 11 הילוכים. לפי מיטב ידיעתי - _אין_ כזה דבר). אז חוץ מאגרסיביות נראה שיש כאן ממש הולכת שולל.

אם אתה כ"כ מתלהב מהאופניים, תעשה גיחה ל´פדאלים´ בירושלים (אין לי קשר אליהם, אני בכלל חיפאי). הביקורות על החנות הזו תמיד חיוביות, ואני בטוח שתקבל יחס הרבה יותר טוב. מה שמנסים למכור לך במצמן ת"א נשמע לי כמו חתול בשק - אלא אם אתה מעוות כאן דברים (אני יוצא מנק´ הנחה שזה לא העניין).

עוד הצעה - יש בחור בשם דימה שעובד בחיפה, הוא מקצוען ברמות שנדיר לראות בארץ. עבור רמת המחירים עליה אתה מדבר, שווה לך לבדוק מולו אם יש משהו מעניין (לחנות קוראים dimbike במקרה ןזה מעניין אותך). אני בטוח ב100% שהכסף שלך יביא לך תמורה טובה יותר אצלו... מהסיבה שהוא לא מעוניין במקסימום רווח, אלא מקסימום הנאה והתאמה לרוכב (הוא מהחנויות האלו שעובדים על לקוחות חוזרים, לא על לקוחות אירעיים).

חזרה לפורום