הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

1/2/2014 10:16:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  בני עם תוכן  mongoose salvo sport 2011 - יש טעם לשפר ?
נושא: mongoose salvo sport 2011 - יש טעם לשפר ?  תאריך: 1/2/2014 10:16:00 PM
מחבר/ת: בני

שלום לכולם

אני חדש כאן בפורום וחדש גם בעסק הזה של האופניים ( 4-5 חודשים )

קניתי מחבר שעזב את הארץ אופניים mongoose salvo sport 2011 במצב כחדש !
במחיר מציאה .

הכל טוב ויפה .. אך אני חושב לשפר מעט את האופניים אם יש טעם בכלל ..

לפני הכל , אין לי ממש מושג בתחום , לא קראתי לא התעמקתי , ולא שאלתי יותר מידי שאלות .. הסגנון רכיבה שלי התחיל כמובן בשבילים , לא משהו טכני במיוחד .. בעיקר נסיעות של ממוצע 12-15 ק"מ ביערות או שטחים פתוחים עם ירידות נחמדות .. כמה פעמים בשבוע .. ( היום זה כבר פחות בגלל העבודה ) רק בסופשים פה ושם יש לי זמן לרכוב לפעמים זה רכיבות של 30-50 ק"מ ( יחד עם חבר ) ולפעמים זה סתם בעיר ..וקופץ כל מני מדרכות ומדרגות , עליות וירידות .. ( כנראה שאני גם שוחק את האופניים עוד יותר במצב זה ) בכל אופן את הכיוון שלי אני לא ממש יודע אחרי הכל, אבל מאתגר אותי מאוד גם הקפיצות .. נסיתי ממש מעט לרכוב עם P2 ספיישליזד בעיר כמובן כל מה שעשיתי עם המונגוס - שברו לי את הצורה חח :) .. אין סיכוי שאני עובר לסגנון שלהם ..

מה שחשבתי לשפר זה את הבולם 4" הזה למשהו אחר כי שלי הוא קפיץ והוא קופצני במיוחד .. בירידות תלולות הוא לא הכי נעים .. והבולם הקדמי הוא נורא פשוט אין ממש אפשרות לכיוון או לדחוס בו אוויר וכל זה מה שיש באחרים ..

אשמח לייעוץ
תודה רבה :)

בטוח שכחתי עוד כמה פרמטרים אבל העיקר כבר כתוב

חזרה לפורום