הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

3/1/2014 1:15:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  אנחנו שניים עם תוכן  איזה באסה
נושא: איזה באסה תאריך: 3/1/2014 1:15:00 PM
מחבר/ת: אנחנו שניים

איך השארת אותם ככה למה?!?!?! אחי תשקח- באיזור השרון עובדים ערבים מהמשולש- תוך שבוע האופניים שלך עוברות צביעה ונמכרות בשאגי-בייק בדוק! ככה אנשים לומדים איך שומרים על האופניים....פרס כספי- גבר, גלחו נלך את האופניים כדי למכור אותם ב1000 שח- למי תציא כסף?באיזור שלכם-עבוד... פה בתל אביב אני רק כמה פעמים הצלחתי למצוא אופניים גנובות,ופעם אפילו הציאו לבעל האופניים לקנות אותם חזרה. ההרדרוק של בן הזוג שלי (מתנה ליום הולדת-בן הזוג שלי מעריץ של ספאש) נגנב ממתחת לבית ב5 בבוקר -נתלש מהקיר עם הוו אלומיניום שהיה בתוך הקיר-הם הוציאו חתיחת קיר כדי לקחת אותו.... גם חדרי אופניים זאת לא אופציה- בתל אביב יש מישהו שמסתובב עם דיסק יהלום ופותח מקלטים, ככה שהפתרון היחיד להחזיק בבית. על ההרדרוק במכומך הייתי מוותרת- לא שווה להסתבך עם ערבים בשביל האופניים- הן לא שיכוך מלא ויש לספאש דגמים יותר טובים-אני אישית מעדיפה את הסטאמפג´אמפר-יותר כייפי לי,. את ההרדרוק שלך הייתי מציאה לך לחפש(אם אתה בקטע) בבקהעלגרביה בחנויות אופניים- יש להם שם כמה ואני יודעת בוודאות על אחת שמתעסקת עם דברים גנובים- בתצוגה לא תמצא אותו, אבל המוסכים מאחורה מפוצצים אופניים גנובים- הם פשוט לא מכניסים אותם לחנות כדי לא לעבד רשיון עסק... בכל מקרה בהצלחה ןלא לשכוח, במיוחד למי שגר קרוב למשולש- אופניים רק בבית!!!!!!!!!!!!!

נ.ב.
החבר שלי האלה פה רעיון- תבדוק איזה קבלנים עם תנדרים היו באותו היום בשכונה שלכם- האופניים שלך כנירא עזבו על תנדר-לומרות שלא בטוח.... בהצלחה

חזרה לפורום