הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

6/11/2014 10:05:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן ברמן עם תוכן  יש לך טעות קטנה
נושא: יש לך טעות קטנה תאריך: 6/11/2014 10:05:00 PM
מחבר/ת: איתן ברמן

דוד רזניק לא לוקח 650ש"ח עבור שעתיים. הוא גובה 650 ש"ח על התאמת האופניים אליך אישית, על פי מבנה גופך ונתונים נוספים. לא משנה כמה זמן זה לוקח לו - מה שחשוב הוא היתרון עבורך - וזה כנראה השדרוג הטוב ביותר שתוכל לעשות לאופניים שלך.

עם הנתונים שהוא יתן לך תוכל לבדוק האם האופניים שיש לך מתאימים לך, ואם כן - איך לבצע את התאמה הסופית.
זאת ועוד - הנתונים שתקבל ממנו ימשיכו איתך גם לזוג האופניים הבא, וגם לזה שאחריו. אין שום שידרוג אחר שישאר איתך לאורך שנים רבות בעלות כל כך נמוכה.
כל זאת בלי להתייחס להשלכות הבריאותיות של רכיבה על אופניים שאינם מתאימים לך.

אם לא התחברת לדוד רזניק, ישנם בעלי מקצוע אחרים בתחום.
ישנה אפרת וידמן שהיא בעלת מקצוע מעולה. זכיתי לפגוש אותה וללמוד ממנה ואני ממליץ עליה בחום.
ישנם גם אחרים - תוכל לחפש ברשת בעצמך.

בכל מקרה החשבון של "כמה הוא מקבל לשעה" לא רלבנטי, ומונע ממך לקבל שרות חשוב ביותר כרוכב.

לגבי הניפוח - מעבר לטיפים שנתנו לך - הייתי נמנע מלנפח בתחנת דלק עם מתאם. האפשרות של ניפוח גלגל ריק במשאבות הדיגיטליות דוחסת כמות גדולה של אויר שמתאימה לגלגלי רכב, ועלולה בקלות לפוצץ גלגל של אופניים, במיוחד של אופני שטח.
משאבה ידנית או משאבת רצפה הן הכלים המתאימים לכך.

קדיחת חישוק היא, אכן, פרקטיקה בעייתית. אם אין פגיעה בחלקים אנכיים של פרופיל החישוק, זה יכול להיות בסדר. עשיתי זאת עם לא מעט חישוקים ללא בעיות, אבל אני לא מעיז לקבוע עמדה בלי לראות את החישוק.

בהצלחה

חזרה לפורום