הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

6/8/2017 11:40:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  or עם תוכן  טיול אופניים בתאילנד
נושא: טיול אופניים בתאילנד תאריך: 6/8/2017 11:40:00 AM
מחבר/ת: or

היי רציתי לשתף אתכם בטיול אופניים שעשינו בתאילנד... אלפי ישראלים טסים לתאילנד מידי שנה והרבה לא חושבים על בכלל לעשות שם רכיבה על אופניים שם.
קנינו כרטיסים באחת הסוכנויות הישראליות (למטייל) בצ´אנג מאי ולמחרת בבוקר באו לאסוף אותנו מהמלון בו שהינו... הגענו לנקודה ששם אספנו את הציוד הלוונטי לטיול.
האמת?
אני לא רוכב מקצועי... בלשון המעטה :D
וכשקראנו את התיאור של הטיול הוא היה נראה לנו לגיטימי לגמרי לרוכבים ללא ניסיון בשטח...
אבל כשהתחלנו לרדת עם האופניים את ההר הגבוה שהרכב הסיע אותנו אליו, הבנו שזה קצת יותר מורכב...
תכלס?
היה ממש כיף... חוויה אקסטרימית מאוד... המדריכים היו נחמדים ורכבו כמו משוגעים גם בירידות עם מלא סלעים וחול..
החלק הפחות כיף היה כשנפלתי ונפצעתי... לאחר מכן נסענו לבית חולים ועשו לי שם תפרים.. אבל זה היה באשמתי כי הגזמתי עם המהירות באחת הירידות שהיה בהם הרבה סלעים וגם חול...
לסיכום אם אתם בתאילנד אני ממש ממליץ לעשות רכיבת שטח... יש כמה מסלולים, אפילו יותר קשים ממה שאנחנו עשינו (אנחנו עשינו אחד שנחשב למתחילים)
רשמתי את הסיפור המלא בפוסט שכתבתי בבלוג מוזמנים לקרוא:http://www.sellertrip.com/recommendations-to-thailand/

חזרה לפורום