הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

4/21/2018 6:04:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  guy sarusi עם תוכן  שדרוג אופני 29 אינץ´ לאופני 26 אינץ´
נושא: שדרוג אופני 29 אינץ´ לאופני 26 אינץ´ תאריך: 4/21/2018 6:04:00 PM
מחבר/ת: guy sarusi

קניתי לפני 3 שבועות אופני הרים: NORCO STORM 9.2 (גלגלים 29 אינץ) זנב קשיח מידה XL.
האופניים נקנו מראש במטרה לשדרג אותם לאופניים חשמליים.
בימים באחרונים קיבלתי הצעה ששינתה את התמונה מבחינתי, לקנות ממישהו מערכת חשמלית מוכנה שמותקנת כבר על גלגלי 26 אינץ. (משמע צריך רק להעביר את הגלגל ואת כל שאר המערכת חשמלית).
הצעה זו עשויה לחסוך לי לא מעט כסף ביחס למה שתכננתי מראש ולכן אני תוהה אם יש לי אפשרות לשים את הגלגלי 26 אינץ כמו שהם על אופניים עם שלדה ל 29 אינץ?
על פי מה שקראתי ברשת הבעיה העיקרית שלי תיהיה שהפדאלים יהיו קרובים יותר לקרקע מה שעלול להפריע בפניות וכאשר יש אבנים בדרך וכו. האם ישנה דרך לשדרג את זה באופן שיפתור את הבעיה? למשל חשבתי על אופציה של צמיג אשר בקוטר הפנימי שלו הוא מתאים לגלגל 26 אך השכבה החיצונית שלו עבה יותר (באופן שמגדיל את קוטר הגלגל ל29 אינץ. (צמיג כזה בתאוריה אמור להיות עמיד מאוד בפני פאנצ´רים כי הוא צריך להיות עבה פי כמה) האם קיים מוצר כזה בשוק?

לגבי פתרונות אחרים:
1. לקנות שלדה XL 26 אינץ ואם החנות תאפשר לי אני פשוט אחזיר את האופניים 29 אינץ, הם חדשות לחלוטין ולא עשיתי בהם שימוש בכלל מכיוון שחיכיתי להתקין מער´ חשמלית. הבעיה היא שעברו כ3 שבועות ולא סביר שהם יסכימו.
2. להעביר את המנועים מגלגלי ה 26 לגלגלי 29 מה שידרוש התקנה של בעל מקצוע ויעלה לא מעט כסף וזמן.

אשמח לעזרתכם

חזרה לפורום