הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

9/16/2003 1:04:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  miro עם תוכן  הרכיבה כמיקרו קוסמוס
נושא: הרכיבה כמיקרו קוסמוס תאריך: 9/16/2003 1:04:00 PM
מחבר/ת: miro

זה מצב שכל כך דומה לעניינים אחרים שמטרידים את החברה שלנו, אבל אני רוצה להתמקד בעובדות.

לפני מספר שבועות ביקרתי ברוזן מינץ והעלתי את הבעיה בפני מנהל החנות (שי?). שי לא נרעש מהדבר אבל נתן לי את הטלפון של נמרוד (שלא הספקתי לדבר איתו).

באופן כללי, למרות זעקות הקוזאק הנגזל, הרוכבים האדומים חוטאים לקהילתם ולסביבתם (שנראה שעומדות להקיא אותם מתוכן). גם לי היו מספר התקלויות איתם. על פי רוב הפלוטון שלהם מכיל מעל 10 אנשים ומתעקש לחסום את כל השביל. כשמופיע רוכב (או רולר בליידר) ממול, מתבצע הנוהל של ניפנוף (פלצני) ביד לטור שמאחור, אבל מרוב זחיחות, אף אחד לא שם לב. יותר מפעם אחת עצרתי לנסות להסביר להם את הבעיה ולבקש שיתחשבו, אבל, קבוצות רוויות אדרנלין הן לא גוף קהילתי, מתקשר או הגיוני. במקרים היותר מכובדים הצלחתי לקבל המהומים מטופשים או התחכמויות מעצבנות. אף אחד מהם לא חשב להתנצל (חו"ח).

אז כן, אולי הם מדהימים, אולי הם דור העתיד, אולי אין כמוהם אבל הם צריכים להבין שהם חיים בתוך ציבור. יותר מזה, למרות כל הטפיחות העצמיות שלהם על השכם והכוונות הטובות של רוכבים בודדים בקבוצה, בפועל בשטח נורמות ההתנהגות שלהם הם כוחניות ולא מתחשבות. וגם אם הקבוצה הזו היא שתביא לנו את הכבוד והיקר, אני לא רוצה חלק בזה.

נמרוד? נמרוד דובינסקי? אתה שם? אולי זה הזמן לדבר עם החברה על ערכי ספורט?

ושאלה לסיום: מה זה כל הטעויות הבסיסיות האלה בעברית? האם לרוכבי העתיד יש פטור מרהיטות?

חזרה לפורום