הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

9/18/2003 2:11:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  מירו עם תוכן  אילן היקר
נושא: אילן היקר תאריך: 9/18/2003 2:11:00 AM
מחבר/ת: מירו

אני יכול להבין מאיפה אתה ניגש לבעיה, אבל עדיין, אני חושב שהבעיה פה דומה להתנהגות הכללית של החברה שלנו. בחוסר רהיטות לא התכוונתי ללשון גבוה, אלא בעיקר ללשון תיקנית (ולביטויים של רעיונות עם קצת מחשבה מאחוריהם). ולמה זה סימלי (=מיקרו קוסמוס), כי חוסר היכולת לפעול במסגרת שהכלל הגדיר פוגעת בעצם בכולנו, הרי החוק והסדר הם מנגנון חברתי שנועד להבטיח את רווחת כולם. דרך אגב, השביל המדובר מספיק לרוכב וחצי מכל כיוון ומזמין קהל מגוון להגיע לפארק, קשה לי להאמין שאתה או האדומים חושדים בו להיות נתיב מהיר. אבל מה (המיקרו קוסמוס מכה שנית), בהעדר התייחסות לכלל (זה מההקאות), הצורך, של החבורה (כנופיה) נותן לפרטים לגיטימציה. ככה יש לנו ג´יפאים שחונים על מדרכות (כי לא היתה חניה במקום אחר), אנשים שיחתכו אותך משמאל בפניה המתישה מכביש החוף (כי הם ממהרים) לכיוון הכניסה לאילון או רוכבים שמשתלטים על שביל בפארק (כי הם "...."). לא נראה לך אבסורד שהשביל הוא חד סיטרי ותמיד לכוון שבו האדומים רוכבים?

קראתי שוב את הדברים שלך ובאמת חבל לי שאדם כמוך לא יכולה להתחבר ולפעול למען משהו יותר גדול שקורה פה, למען התמודדות על העתיד של החברה שלנו. אומנם אתה לא רואה את הקשר אבל אני משוכנע שהוא קיים.

וכן, בברכת אהבה ואדיבות בדרכים.

חזרה לפורום