הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/14/2002 8:38:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  שגיא עם תוכן  עד כמה אתם מוכנים לעמוד על שלכם ?
נושא: עד כמה אתם מוכנים לעמוד על שלכם ? תאריך: 8/14/2002 8:38:00 PM
מחבר/ת: שגיא

מאז ששמעתי אתמול על התאונה האצבעות פשוט מדגדגות לי לכתוב את מה שאני חושב. אני יודע שאני הולך לקבל כמה תגובות די עצבניות אבל זה נלקח בחשבון.
אז נתחיל בכמה שאלות:
1. מהיכרות עם המדינה בה אתם חיים, עד כמה יעזרו כל אותם תגובות נזעמות כדי לשנות משהו בפועל ?
2. מאותה היכרות, עד כמה מערכת המשפט תשתנה ותתחיל לשפוט רוצחי כבישים לעונשים מרתיעים ?
3. מהיכרות עם אותם נהגים מסביבכם, עד כמה הם ישנו ממנהגם ?
4. כמה זמן יעבור לדעתכם עד שרצח של ילדה על הכביש כבר לה יהיה "אייטם" טוב לכתבה ?
כואב וקשה וחריף ככול שזה יהיה, המסקנה שלי היא שבמדינה הזאת חיי אדם ובעיקר חיי רוכב אופניים לא שווים כל כך הרבה, מה לעשות, זה אכזרי וזאת המציאות.
אז מה לעשות ? תלוי, עד כמה כל אחד ואחד מאתנו מוכן להתעקש על העקרונות שלו, לי יש עקרון אחד פשוט "אני רוצה לחיות" !!
אני לא חושב שיש עקרון כל שהוא ששווה להילחם עליו מול הרצון הזה, אם במדינת ישראל שנת 2002 אי-אפשר לרכב על אופניים בצידי הכביש אז אסור לרכב בצידי הכביש. נכון, אני לא רוכב כביש בעצמי (נשארתי בנתיים בשבילים וביערות) אבל יש לי אישה וילד מדהים בן שנה וחצי - ושילך הכל לעזאזל אבל אני לא הולך להלחם על עקרון וזכות (וצודקת ככול שתהיה) כדי לוותר על זה

חזרה לפורום