הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/15/2002 12:21:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  עידו בר-תנא עם תוכן  איתי רוזנבלום ודומיו - תתעוררו!
נושא: איתי רוזנבלום ודומיו - תתעוררו! תאריך: 8/15/2002 12:21:00 AM
מחבר/ת: עידו בר-תנא

אני מבין שאתה קשור לאופני הכביש ולספורט הזה לפחות כמו שאני קשור לאופני ההרים ולספורט הזה. ברור לי גם שההורמונים שבוודאי מסתובבים בגילך במחזור הדם נותנים לך הרגשה חזקה שלך זה לא יקרה. זו הבעיה ברציונליזציה של המצב - קשה להסביר את הסיכון באמצעות סטטיסטיקה ונוסחאות כשאנשים כמוך עובדים מהבטן ולא עושים חשבון כי "חיים רק פעם אחת". אבל חביבי - תקרא טוב - פשוט ולענין - אם אתה עולה על כביש החוף עם אופניים - דמך בראשך. זהו מצב נתון. יכול להיות שתשרוד - יכול להיות שתגמור בעלמין ירקון. יש לך משאלת מוות - סחטיין עליך. כביש החוף ודומיו הוא גונגל שבו החזק שורד והטפש מת. רוצה לשחק בזה - חבל אבל זבש"ך.
תשמע, גם אני נוסע לעבודה וחזרה, 30 קמ כיוון. אבל אני עושה הופלות ועיקופים רק כדי להתרחק מהחולירע הנקראת הנהג הישראלי. אני נוסע מעבר לגדר ההפרדה. מאריך על כבישים צדדיים, דרך שדות - ובשטח עירוני אני על המדרכה בלי חשבון.
דרך אגב - אני נוהג אותו דבר - דפנסיבי - מישהו רוצה לעקוף, מאותת מאחורה עם האורות - אני מיד מאט ונותן לחולירע למות לפני.

בקיצור - מלחמה, כבוד, כן לטעמך, לא לטעמך, קשוב לתנועה אלק - רגעים קשים - הכל שטויות - תאמין לי - מה שחשוב בחיים זה החיים - שמור עליהם למה התחליף לא נראה טוב - תחשוב מהשכל.

חזרה לפורום