הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

11/14/2005 2:31:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  אריאל דקל עם תוכן  השאלה היא האם החופש הוא בקסטה או בלב [פריילוף]
נושא: השאלה היא האם החופש הוא בקסטה או בלב [פריילוף] תאריך: 11/14/2005 2:31:00 AM
מחבר/ת: אריאל דקל

לקסטה צריך מפתח מיוחד, בשופ@הרים יש דוגמא טובה וזולה, לכל חברה יש את המפתח שלה כששימנו לדעתי הכי נפוץ היום ויש גם סראם [לא סגור עם מדובר באותו מפתח או לא]. ישגם קסטות פשוטות [7 גג"שים] אשר מהוות חלק אינטגרלי מהפריילוף ולהם מפתח שונה מעט שלא כמו 8-9 גג"שים אשר נפרדות מהפריילוף.
מקווה שלא בילבלתי אותך, בכל מקרה מפתח קסטה יפתור לך את הבעיה אם החופש נובע משחרור האום הנועל שלה.
עם הבעיה היא בלב [מה שיותר סביר, בעיקר עם אתה עושה הרבה קילומטראז´], יש להחליפו, ע"מ לעשות זאת צריך לפרק את ציר הגלגל כמו בכתבה ובעזרת אלן 10 [שימנו] או 12 [ספשלייזד ואני מניח שעוד כמה סוגי יצרנים] אתה פותח את הלב הישן ומחליף לחדש [אם יש לך נאבה של ספשלייזד למשל או סקוט=פורמולה] אתה עלול להתקל בבעיה של חלפים ולכן כדאי לפנות ליבואן לברור מלאי לפני תחילת עבודה [במקרה של שני היבואנים הספציפיים האלה הייתי קודם כל רוכש את הלב ולא מאמין למוכר שיגיד לך ש"יש, רק תבוא לקחת", זו שיטה מצויינת למשוך אותך לחנות ולשכנע אותך להחליף גלגל כי שניה לפניך קנו את הלב האחרון, ראיתי מקרים דומים קורים!]
אם יש לך נאבה של שימנו 95% שלא תהיה לך בעיה להשיג פריילוף אצל DAA שהם גם הזולים ביותר באופן מוחלט בכל הקשור לשימנו.
להבא אם אתה לא רוצה הרצאה משעממת תיתן את כל הפרטים שציינתי פה ואוכל להיות יותר ספציפי :p ;)
אני חושב שהעמקתי מספיק, לא?
ולגבי השעה המוזרה, ככה זה שיש ילד חולה בבית ואני רק השולייה...

חזרה לפורום