הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

12/8/2006 2:47:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  יוגב אלימלך עם תוכן  מה קורה כאן?
נושא: מה קורה כאן? תאריך: 12/8/2006 2:47:00 PM
מחבר/ת: יוגב אלימלך

פרסמתי כמה תגובות למספר אנשים, וביניהם המלצות על אילו חנויות לא להיכנס.
אינני יודע איך, אבל מישהו במכוון "זרק" את כל התגובות שלי מהפורום.
לא מקובל, לא יפה, ובזאת אני מביע מחאה חריפה על המקרה. אני חושב שמגיע לנו כרוכבים יחס טוב יותר.במיוחד כאשר אנשים שמנסיום האישי מעוניינים לתרום לאחרים,ומעוניינים שאחרים לא יפגעו מיחס דורסני של מוכרים כאלו ואחרים.אבקש להעלות מחדש את התגובות שלי.
מי שמעוניין, זו היתה התשובה למישהו שרצה לקנות "ספשלייזד":
נושא: תשובה תאריך: 8/12/2006
כתב\ה: יוגב אלימלך

לא תאהב את מה שאני אומר, אבל בין מצמן לשירות יש אלפי קילומטרים שמפרידים. הם לא טובים בשירות, הם יתקעו אותך דווקא בזמן שתצטרך, ועוד.
רוצה דוגמא?
1. ידידה שקנתה מהם שעון פולאר, עם אחריות. התקלקל, מה לעשות.באה, שמה השעון, הבטיחו לה תוך שבועיים לתקן. חלף חודש וחצי,והיא עדיין לא קיבלה את השעון התקין, וזאת אחרי הרבה נדנודים.
2. חבר שבא לתקן בולם fifth element תקול.במקום לתת לו חילופי, בינתיים,( כדי לא לתקוע אותו בלי אופניים), השביתו את האופניים אצלם ואמרו לו שיתקנו. אחרי חודשיים הסתבר לו כי כל הסידרה של אותו בולם תקולה,והם מחליפים אותם לבולם של פוקס. כשנידנד להם, אמרו לו- קנית אצלנו, זבש"ך. חכה עד שיוחלף. חלף הזמן (שלושה חודשים) וחברי שוב פנה אליהם, ללא מענה.( בתיקון, בתיקון...)הוא העלה את העניין בפורום, ובתגובה הם איימו עליו שאם לא יסיר את התגובות העוינות כלפיהם, לא יוחלף לו בולם לפוקס. רק לאחר איומים בתביעות וכ"ו לאחר כמעט ארבעה חודשים בלי אופניים (רק לחשוב על זה אני מקבל חלחלה) קיבל אותם בחזרה.
קח דוגמא אישית ממני: קניתי אופניים לפני שמונה חודשים. אחרי זמן קצר גיליתי שהבולם האחורי תקול. נכנסתי לרשת ממנה קניתי(מבלי לנקוב בשם הרשת ). המוכר נתן לי להמתין עשר דקות, פירק בולם חדש מאופניים חדשות והחליף לי.
לא יותר פשוט?
עכשיו תעשה את החשבון לבד: לקנות ממצמן או לא.

חזרה לפורום