הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

4/12/2007 1:06:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  רוני פרידמן עם תוכן  ככה, ככה
נושא: ככה, ככה תאריך: 4/12/2007 1:06:00 PM
מחבר/ת: רוני פרידמן

השימוש בתצלומי אוויר של Google אפשרי (אני מבין שהשימוש מותר באתר) - אך הוא נתון למגבלות הבאות:
1. סימון מדויק של המסלול מחייב רכיבה עם GPS המאפשר להעלות את המסלול למפה. זו לא בעיה עבורי כי אני משתמש בצעצוע כזה ומעלה נתונים למפות של גוגל. כל מה שצריך כאן הם הנחיות לאופן שבו להעלות מסלול כזה ל"הרים", וזמן לרכוב את המסלולים (לגבי המסלולים במרכז אין בעיה גדולה - זה יכול להתבצע בקצב של אחד בשבוע - וזה גם משהו).
2. הבעיה הגדולה עם התצות של גוגל בישראל היא הרזולוציה. אם תסתכל על ה- link ששלחת לי, שים לב לאזור שממערב למסלול - רחובות והסביבה, ותראה שקטע זה ברזולוציה של 1:100,000 מטושטש לחולטין. קשה יהיה להעלות מסלולים באזורים שבהם הרזולוציה היא כזו. לעומת זאת, הרזולוציה של האזור שבו מופיע המסלול סביר בהחלט, על אף שהתכסית איננה מעודכנת. אגב, זה כ"כ שונה מן המפוץ בחו"ל ששם ניתן לרדת לרזולוציה של רחובות והתצות אף מעודכנות. אם אפשר לשמור מסך של גוגל באזור שבו הרזולוציה טובה - אפשר יהיה להוציא מזה משהו טוב - שאנסה?

רוני

חזרה לפורום