הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

4/12/2007 11:23:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  Ariel Neikrug עם תוכן  לחצות את ישראל באופנים
נושא: לחצות את ישראל באופנים תאריך: 4/12/2007 11:23:00 PM
מחבר/ת: Ariel Neikrug

לכל המעוניין

ברצוני להכיר לך פרוייקט בו אני מעורב בימים אלו-
ב-17/4/07 אני יוצא למסע אופניים לאורכה של ישראל,מאילת עד הגולן (בעיקר על שביל ישראל אבל לא רק...) הייחוד של מסע זה הוא בכך שאני משתף אנשים בעלי צרכים מיוחדים, אשר אינם יכולים אחרת לחוות הרפתקה מסוג זה.
שמי אריאל נייקרוג. נולדתי בישראל ואני בן 27. סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות באוניברסיטה של סן דייגו, קליפורניה ביוני 2006.
במהלך לימודי עבדתי בחברת פיתוח ובניה גדולה אשר מפתחת שטח המשתרע על 8000 דונם לבניה של 3400 בתים. תפקידי כלל ניהול פיתוח ותחזוק של כל השטחים הציבוריים כ-5,000 דונם. בין היתר גם פיתוח של שביל טיולים באורך 30 קמ´ דרך איזור טבע בתולי.כמו כן יש לי ניסיון רב במחנאות ובטיולי הישרדות בשטח. רק לאחרונה חזרתי מטיול אופניים שבו נסעתי לבדי כ-3000 קמ ברחבי אסיה- התחלתי בסין ומשם ללאוס,קמבודיה, נפאל וטיבט. שיאו של הטיול היה כשחציתי את רכס ההימליה מלאסה טיבט, לאוורסט (Base Camp) עד לקטמנדו נפאל.
הטיול הזה היה הרבה יותר מנסיעה בין שבילים ונופי טבע שונים אלא בעיקר מסע בין אנשים ונופים אנושיים מרתקים. לאורך הטיול התארחתי בבתים של אנשים מקומיים, עבור רבים מהם הייתה זו הפעם הראשונה בה הם ארחו אדם "לבן" בביתם או אפילו בכפר שלהם. למדתי ששיתוף בלתי אמצעי וישיר זה של חיי העשיר רבות גם אותי וגם את מארחי.
כפועל יוצא של ניסיון זה אני עכשיו מתכנן מפגשים עם אנשים החיים חיים שונים מאוד משלי בכדי לשתף אחד את השני בחוויות החיים שלנו. אני מעוניין לבקר אצל צעירים בעלי מוגבלויות אשר יהיו מוכנים לארח אותי כשאגיע לסביבתם. למדתי מהחוויה האסייתית שלי שמוכנותם של משפחות לפתוח אלי את ביתם הייתה הזדמנות משמעותית עבור כל אחד מאיתנו.
אני מעוניין ומוכן לאפשר לאנשים נוספים אשר מעוניינים להשתתף בחוויה זו לחבור אלי בכל דרך שיוכלו- יתכן שיהיו כאלה שירצו להצטרף אלי לרכיבה בחלקים של הדרך, או כאלה אשר יוכלו להכיר לי משפחות שיסכימו לארח אותי, או להשתתף בכל דרך אשר תעזור לפתוח ולחבר את המסע הזה לקהילות שונות ורחבות.
לסיום הניסיון שלי עם מוגבליות במשפחתי שלי לימד אותי שלמרות שאנשים רבים בעלי מוגבלויות חיים את חייהם בקצוות החברה , אין זה מן ההכרח. אני תיקווה שהמסע שלי יהווה צעד לקראת חברה ללא קצוות.

אריאל בועז נייקרוג
טל- 03-9712377
נייד- 052-6230542
arielneikrug@hotmail.com
למיילים בעברית abneikrug@gmail.com

חזרה לפורום