הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

1/7/2008 4:54:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  מאיה לסמן עם תוכן  שאלה חשובה....
נושא: שאלה חשובה.... תאריך: 1/7/2008 4:54:00 PM
מחבר/ת: מאיה לסמן

פירסמתי הודעה של חיפוש hardrock , מצעתי את האופניים שרציתי אבל יש לי רק בעייה אחת...

מוכר האופניים גר במרחק של שעתיים / שלוש מהבית שלי...
הם אופניים מעולות , וגם נורא זולות .
אז איך ששמעתי עיפה הבעלים גר חטפתי שוק! (כי נורא רציתי ת´אופניים האלה ...
אז חשבתי אולי שהוא יבוא למרכז (אם הוא נורא רוצה למכור ת´אופניים , יש סיכוי שהוא יבוא למרכז) .
התקשרתי וביררתי ...הוא לא יכול לבוא למרכז , אבל הוא אמר שאם הוא יהיה בסביבה הוא יקפוץ . אחרי שניג´סתי לו בטלפון , הוא אמר :"אם אף אחד לא יבוא לקנות , אני יבוא למרכז." . עד עכשיו הכול טוב.. אבל יש רק בעייה אחת (שהיא בעצם השאלה שחיכיתם לה למשך כל הסיפור הזה):

נגיד ולא יבואו לקנות, והוא יבוא למרכז . אז זה כאילו הוא עשה מאמץ גדול בשביל להגיע . ואם הוא בא עד למרכז זה כאילו מחייב אותי אוטומטית לקנות ת´אופניים.

ולכל אלה שאומרים : "שום דבר לא מחייב אותנו לקנות דברים!" , זה כן מחייב אותי לקנות אותם!, ולמה? תארו לכם שמישהו מתקשר לברר על האופניים שפירסמתם ... והוא לא יכול להגיע אליכם אז אתם נוסעים אליו בערך שעתיים, אוקי , אתם באים אליו ופתאום הוא אומר שהוא לא רוצה לקנות! לא נעים נכון?!

אז זאת הבעייה שלי...

ולכל אלה שאומרים: " נו , אז מה אם זה מחייב אותך?! , את בכל מקרה תקני ת´אופניים..." . לא חמודים שלי!! אם הייתי יודעת ב-100 % שהאופניים מתאימות לי.. לא הייתה ל שום בעייה, ולא הייתם צריכים לקרוא דף שלם. חח..

טופ!, אז לכל אלה שקוראים ת´הודעה....תשלחו תשובה ואם אפשר מהר ...כי ילד אחד גם רוצה לקנות ת´אופניים , והוא מוכן לנסוע עד למקום שלהם...

ביי (אל תשכחו לענות!!!!....)

נ.ב

מי שוצה לראות ת´אופניים שיגיב על ההודעה הזאת ויכתוב אימייל...

בייי :)

חזרה לפורום