הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור פרסומי
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

בין הרוכבים היו גם שחר צוברי, דרור פקץ' והאלוף במילואים סמיה. ראש העירייה כבר קבע פגישת עבודה לתכנון האירוע של השנה הבאה
קרדיט: ירון מיכאלי, תקשורת ויחסי ציבור
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
11/1/2010, 22:14

                

   

שבוע הספורט של טבריה הגיע הבוקר (יום שישי) לשיאו עם מסע האופניים הגולדן רינג. אחרי המרתון ותחרות החתירה בכנרת מאתמול, אלפי רוכבי אופניים הציפו את העיר עוד לפני אור ראשון לאירוע שנערך לראשונה בישראל ומה שעשוי להפוך לאירוע קבוע שיוכר על ידי איגוד האופניים הבינלאומי כאחד מאירועי הסבב העולמי של ה'גולדן בייק'. כיום, הסבב עובר בין שבע מדינות שונות ברחבי העולם.

הרוכבים הוזנקו משתי נקודות מוצא. האחת ביער ברקו והשנייה במתחם 'ביג' שנמצא בכניסה המזרחית לעיר, שם הוזנקו הרוכבים למסלול השטח בן 35 הקילומטרים. מסלולי הכביש של מסע האופניים היו למרחק של 60 ו-90 ק"מ וכן גם מסלול עממי של 20 ק"מ לכל המשפחה.

בין הרוכבים שעשו את המסלול הארוך של ה-90 ק"מ, היה מדליסט הארד מאולימפיאדת בייג'ינג, שחר צוברי, שהחליט לשבץ את שבוע הספורט בטבריה בתוך אימוני הכושר שלו לעונה החדשה. בראיון לאתר YNET אמר צוברי: "הייתה אחלה חוויה, פעם ראשונה שאני משתתף באירוע אופניים נטו ועוד מחוץ לאילת. העלייה הראשונה הייתה מאתגרת, המסלול היה מעניין והנוף היה מדהים. כיף לרכב בטבריה ובכלל בארץ".

מי שאירח את צוברי באירוע היה הרוכב הבינלאומי דרור פקץ', אלוף ישראל בעבר באופני הרים ואופני כביש והספורטאי היחידי שרוכב באופן מקצועי בקבוצת רוכבים בארצות הברית, "סובארו גרי פישר". פקץ' ינסה בשנים הקרובות להשיג את המינימום למשחקים האולימפיים בלונדון 2012. "היה לי ממש כיף גדול. המסלול מאתגר, זה עוד חלק מההכנות לעונה, ועבדתי על כמה דברים. רכבתי עם רוכבים מגרמניה וספרד שהדבקתי לדבוקה שלי. נהניתי מהייחודיות של השילוב בין רוכבי הכביש לרוכבי השטח ומזה שבכל גיל הגיעו לכאן התאימו עצמם כל אחד לקצב והפאן שלו", אמר פקץ'.

בין המדוושים מצאנו גם את האלוף במילואים יום-טוב סמיה, שהגיע עם שני ילדיו, שדרנית הטלוויזיה מירב מילר שרכבה עם בעלה ואביה וגם את קרנית גולדווסר, אלמנתו של החייל אהוד גולדווסר.

ראש עיריית טבריה, זוהר עובד וסגניתו אסנת כהן היו מרוצים מאוד מכמות המשתתפים באירוע וכבר סיכמו עם מפיקי האירוע עודד שוהם ומעוז בר און לקיים פגישת עבודה ראשונה כדי להסיק מסקנות ולהתחיל לתכנן את הגולדן רינג הבא, במטרה להפוך אותו למסורת בלי כל קשר אם יוכר על ידי האיגוד הבינלאומי כאתר השמיני של הגולדן בייק.


צילום: רונן טופלברג
צילום: רונן טופלברג

צילום: רונן טופלברג
צילום: רונן טופלברג

שחר צוברי ודרור פקץ´   (צילום: רונן טופלברג)
שחר צוברי ודרור פקץ´ (צילום: רונן טופלברג)

קרדיט: ירון מיכאלי, תקשורת ויחסי ציבור
 
 יבוא אופני Cannondale עובר לחברת Cannondale – ישראל...
יבוא אופני  Cannondale עובר לחברת Cannondale – ישראל החל מה- 15.2.10 תעבור פעילות Cannondale בישראל לחברה חדשה להמשך
 ביום שישי: גולדן רינג טבריה 2010 יוצא לדרך...
ביום  שישי: גולדן רינג טבריה 2010 יוצא לדרך שחר צוברי, יום טוב סמיה, קרנית גולדווסר ומירב מילר יהיו בין אלפי הרוכבים שייצאו למסע האופניים שיוזנק מחר בשעה 06:45 ביער ברקו להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2021