הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור חדשות
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

רותם ישי ונגה כורם הגנו על תוארם במשגב
קרדיט: ירדן גזית, רכז תחרויות, איגוד האופניים בישראל
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
18/7/2011, 12:40
רוכבי האופניים רותם ישי ושלומי חיימי
                

   
רותם ישי (Team Jamis) ונוגה כורם (טימישגב GAINT) זכו הבוקר בצורה משכנעת באליפות ישראל באופני הרים XCO שנערכה במשגב. השניים הגנו על תואריהם משנה שעברה וילבשו את חולצת המגן דוד של אלוף ישראל שנה נוספת.

במקצה הגברים נראה היה שצפוי קרב צמוד עד לרגע האחרון בין ישי ושלומי חיימי (Focus MIG) - בדומה לשנה שעברה - כאשר כבר בסיום ההקפה הראשונה מתוך שש עברו השניים את קו הסיום בפער ניכר מעידן שפירא (CCC) שהיה במקום השלישי. אולם בהקפה הרביעית פתח ישי, אלוף המכללות של ארה"ב באופני הרים שהגיע לארץ לאחר סבב תחרויות שכלל שתי תחרויות גביע העולם בצפון אמריקה בשבועות האחרונים, פער על חיימי. חיימי לא הצליח לצמצם את הפער והבמה נשארה של ישי, אשר חצה את קו הסיום לאחר שש הקפות בזמן של 1:41:55 שעה, שבע דקות שלמות לפני חיימי במקום השני. דרור פקץ' (Israel Go Pro) הגיע מאחור על מנת לרשום הישג יפה כאשר עקף את כל המתחרים על המקום השלישי וזכה במקום על הפודיום באליפות ישראל.

בין הנשים הובילה כורם מההתחלה, וחצתה את קו הסיום לאחר 4 הקפות כשידיה מורמות לעיני הקהל הביתי במשגב, בזמן של 1:18:22 שעה. במקום השני סיימה ענבר רונן (CCC) ובמקום השלישי עידית שוב(CCC).

בין רוכבי הג'וניורס בלט מההתחלה רועי גולדשטיין (טימישגב GIANT) שלמעשה היה במקום השלישי הכללי לכל אורך התחרות וסיים 4 הקפות בזמן מצוין של 1:12:28 שעה לפני גיא ניב (TACC) ובן אינהורן (500 וואט).
בין רוכבות הג'וניורס ניצחה יובל בר זיו (TNT גליל עליון) לפני בת קבוצתה מגאן בלצר (TNT גליל עליון) ומורן תל פז (CCC).

האליפות, שאורגנה על ידי טימישגב, המועצה האזורית משגב ואיגוד האופניים במסגרת ליגת נביעות, נפתחה במקצה הספורט שכלל כ-160 רוכבות ורוכבים. מוקדם בבוקר החלו לצוץ אוהלי הקבוצות הצבעוניים, וקהל רב חיכה לזוכים בקו הסיום. בסך הכל השתתפו באליפות כ-240 רוכבים, כמחציתם מתחת לגיל 16.

ליגת נביעות יוצאת לפגרת קיץ, והיא תתחדש בסוף אוגוסט עם המרוצים האחרונים של העונה. אולם לרוכבים מצפים אתגרים גדולים בתקופה זו: רוכבי נבחרת ישראל באופני הרים ייצאו בקרוב לאליפות אירופה בסלובקיה, שני רוכבי נבחרת הקדטים בכביש ייצאו בשבוע הבא למשחקים האירופאים האולימפיים לנוער שייערכו בטורקיה, רוכבי נבחרת הנוער בכביש יתכוננו לסבב תחרויות באיטליה בתחילת ספטמבר, וקבוצות רבות יצאו להתחרות בחו"ל במהלך הקיץ.


צילום: איגוד האופניים בישראל
צילום: איגוד האופניים בישראל

קרדיט: ירדן גזית, רכז תחרויות, איגוד האופניים בישראל
 
 כ-200 רוכבות ישתתפו באירוע נשים על גלגלים בשבת הקרובה...
כ-200 רוכבות ישתתפו באירוע נשים על גלגלים בשבת הקרובה האירוע יתקיים בשבת הקרובה להמשך
 מרתון זוגות/סולו ערד שיערך ב 25.03 הוא לא רק תחרות אתגרית למקצ...
מרתון זוגות/סולו ערד שיערך ב 25.03 הוא לא רק תחרות אתגרית למקצוענים ביום שישי ה -25.03 יערך מרתון זוגות XCM ואתגר סולו יחידים בערד לזכר לוחם השייטת איתמר איליה. התחרות תתקיים על מסלול בעל אופי מדברי בתצורת מרתון זוגות ותופק ע''י חברת ההפקות BICHO. אורכה של כל הקפה כ-20 ק''מ ועל להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...
 לתצוגת פורום
אליפות ישראל באופני הרים חוזרת למשגב
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 5    דרוג כללי: 1.6

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש


אתר הרים הוקם על ידי דרור סופר כפרוייקט קהילתי ללא מטרות רווח
בשנת 2010 האתר עבר למצב "טייס אוטומטי" וככזה הוא אינו מתוחזק באופן עקבי
הוצאות תחזוקת האתר באדיבות אומניבייס בע"מ 2001 - 2024

הצהרת נגישות