הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור פרסומי
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

ביום שבת הקרוב ייפתח הפאמפ-טרק בנס-ציונה. כולם מוזמנים!
קרדיט: עירא שמש, '' ג'אמפ אפ'' יזמות אופניים
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
30/12/2009, 22:18

                

   


 כולם מוזמנים לאירוע פתיחת פאמפ טרק נס ציונה בשבת הקרובה, ה- 2/1 משעה 10:00 בבוקר.אחרי הרבה עבודה וזיעת אפיים, הפאמפ-טרק מוכן ומזומן לקבל את כל הרוכבים. עיריית נס ציונה שקדה על שיפוץ האיזור ועתה יש גם חנייה מסודרת לרווחת המבקרים. נוסף שילוט המסביר כיצד להגיע, פינות ישיבה, דרופים לאימון וכמובן מסלול פאמפ טרק מפלצתי. רק הטובים מבין הרוכבים יצליחו לסיים הקפה שלמה והטובים ביותר יצליחו לסיים סיבוב וחצי (זה אפשרי מניסיון).


 אז תבואו בכיף, כי יש מקום לכולם. יתקיימו במקום הדרכות ומופע הדגמה שידגים כיצד מפמפמים במהירויות לא שפויות. לצורך העניין - סידרנו גם מזג אויר פצצה (יש לנו קומבינות עם החברה למעלה).
תבואו, יהיה שמייח..הוראות הגעה:

יש להגיע לרחוב האמהות בשכונת לב המושבה בנס-ציונה. לאחר נסיעה על רח' בן גוריון ותמרון בתוך השכונה (מצורפת תמונה של מפת הגעה לרחוב האמהות מהצומת הראשי, אברהם ילובסקי, בנס ציונה וכוללת תיאור דרך) . לאחר הפנייה ימינה לרחוב האמהות יש לפנות מיד שמאלה לדרך צרה בין בניינים, שהופכת לדרך עפר החוצה את מסילת הרכבת. יש להמשיך בדרך העפר שהופכת לסלולה עד שבצד שמאל מתחילה חורשת אקליפטוסים. כ- 500 מ' אחרי חציית המסילה תבחינו בצד ימין במבני תעשיה ומצד שמאל בחניון מסודר עם כניסה למתחם. שנה חדשה מוצלחת ונעימה!הפאמפ-טרק בנס ציונה-מבט מלמעלה (צילום: עירא שמש)
הפאמפ-טרק בנס ציונה-מבט מלמעלה (צילום: עירא שמש)

קרדיט: עירא שמש, '' ג'אמפ אפ'' יזמות אופניים
 
 ''טבריה יכולה להפוך בעתיד למרכז תיירות האופניים של ישראל''...
''טבריה יכולה להפוך בעתיד למרכז תיירות האופניים של ישראל'' כך מעריך אבי זנדברג, יו''ר התאחדות בתי המלון בעיר לקראת מסע האופניים ה''גולדן רינג''. להמשך
 לראשונה בישראל, טבריה תארח את מסע האופניים – הגולדן רינג...
לראשונה בישראל, טבריה תארח את מסע האופניים – הגולדן רינג החיבור בין תרבות הספורט לתיירות ונופש עובר דרך שני גלגלים ושרשרת אחת. אלפי רוכבים ייקחו חלק באירוע שיתקיים ב-8 בינואר להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2021