הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור פרסומי
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

החל מה- 15.2.10 תעבור פעילות Cannondale בישראל לחברה חדשה
קרדיט: ארז וייס, מנכ''ל ד.א.א.שיווק ספורט ש.מ
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
11/1/2010, 22:02

                

   


לאחר 15 שנה בהם הייתה מזוהה יותר מכל עם יצרנית האופניים האמריקאית  Cannondale, הודיעה היום חברת DAA, כי החל מן ה- 15.2.10 תעבור פעילות Cannondale בישראל לחברה חדשה. החברה החדשה שתפעל תחת השם Cannondale - ישראל תפעיל מערך לוגיסטי ורשת מכירות עצמאי ותנהל באופן בלעדי את מערך השיווק, הפרסום והשירות  למוצרי Cannondale בישראל.

 

"הקמת החברה החדשה היא חלק מהשינויים המשמעותיים אותה עוברת חברת Cannondale העולמית", מסביר ארז וייס, המנכ"ל המשותף של DAA. "ל- Cannondale העולמית יש היום מטרות ברורות להפוך לאחת מהחברות המובילות בעולם. ההחלטה שלנו להעביר את פעילות Cannondale לחברה חדשה היא תוצר ישיר של תהליכים שעברה חברת Cannondale שהגיעו עתה לבשלות. עם קו מוצרים חדש, רחב ומעניין יותר המוצע לחנויות ולצרכנים במחיר אטרקטיבי, Cannondale הפכה להיות גורם משמעותי גם בשוק הישראלי. אנו מאמינים כי רק חברה עצמאית שהפעילות שלה ממוקדת במכירת אופניים תוכל להפיק את המירב מיתרונות חדשים אלו".

 

את החברה החדשה ינהל עודד פרידמן, מי ששימש כמנהל המכירות של DAA בשלוש השנים האחרונות. לדברי פרידמן היעדים לשנתיים הראשונות של הפעילות הם ביסוס המערך הלוגיסטי של החברה, הגדלת בסיס החנויות המחזיקות את אופני Cannondale מ- 12 ל- 20 חנויות ויעד מכירות של 10 מיליון ש"ח בשנה. החברה החדשה, מדגיש פרידמן, "תתפתח במקביל להתפתחותו של היצרן העולמי ותמשיך לשים את הדגש על הייחודיות, החדשנות, האיכות והטכנולוגיה המפורסמת של אופני Cannondale, יחד עם שירות וגיבוי טכני מלא לחנויות".

 

בשנה הראשונה לפעילותה תזכה החברה החדשה לליווי לוגיסטי וטכני צמוד של DAA, וזאת על מנת להבטיח, כי המותג המוביל ימשיך לקבל את אותה רמת שירות ותמיכה ברמת החנויות והלקוחות. אתר אינטרנט חדש המוקדש כולו למוצרי Cannondale נמצא בשלבי הקמה סופיים ויכיל את כל קטלוג האופניים של החברה בישראל.

קרדיט: ארז וייס, מנכ''ל ד.א.א.שיווק ספורט ש.מ
 
 ביום שישי: גולדן רינג טבריה 2010 יוצא לדרך...
ביום  שישי: גולדן רינג טבריה 2010 יוצא לדרך שחר צוברי, יום טוב סמיה, קרנית גולדווסר ומירב מילר יהיו בין אלפי הרוכבים שייצאו למסע האופניים שיוזנק מחר בשעה 06:45 ביער ברקו להמשך
 הפאמפ-טרק בנס-ציונה נפתח לציבור הרחב...
הפאמפ-טרק בנס-ציונה נפתח לציבור הרחב ביום שבת הקרוב ייפתח הפאמפ-טרק בנס-ציונה. כולם מוזמנים! להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2021