הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור פרסומי
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

שלוחות ירוקות, גאיות מתפתלים ,מעיינות נסתרים ותצפיות בשפלת ההר. מסלולים נינוחים או סינגלים מסמרי שיער. על כל אלה ועוד - טיולי ברבהר.
מאת:  ניר סמואל לאתר של ניר סמואל
20/4/2002
אזור נחל קטלב
                

   

 למי? 
בין אם אתם רוכבים מתחילים שמדוושים את דרכם אל עולם חדש של תענוגות ובין אם אתם רוכבים קשיחי ראש שמחפשים את הריגוש הבא טיולי ברבהר יכירו לכם את פרוזדור ירושלים דרך הצמיגים. עם מי? 
מדריך הטיולים, ארז אזרחי, חבר נבחרת ישראל בניווט אופני הרים וטייל בכל רמ"ח אבריו (כולל הפלטינה בעצם הבריח) מכיר את גן העדן הישראלי הנקרא שפלת יהודה כרועה צאן מיומן. ההכרות האינטימית עם תא השטח ודרכיו מניבה גם סיפורים על עברו, החי והצומח (בוסתנים, פירות ותאנים). למה? 
ידוע שדברים טובים באים בקבוצות קטנות וברמות שונות (קל, בינוני, אקסטרים). רוב הטיולים מתקיימים בבוקר יום שישי אך ישנם גם יוצאים מהכלל. טיולי ליל ירח וסדנאות ניווט כמו גם טיול סוף שבוע המתוכנן לחודש יוני. הטיולים מתקיימים מזה כשנה ואתם מוזמנים להצטרף למעגל הרוכבים שחוזרים שוב ושוב ושוב לאזור הרבגוני ולשפע האפשרויות. וכמה? 
מחירי הטיולים מ-50 ₪ ועד 80 ₪ תלוי בסוג הטיול (ובהתאם משכו וגודל הקבוצה).
מועדי הטיולים מתפרסמים בין השאר בלוח האירועים באתר הרים.
לפרטים ועידכונים: ארז אזרחי 052.508017
 
 GIRAFFE-TOUR - שכפול מודל חופשת הסקי לאופניים...
GIRAFFE-TOUR - שכפול מודל חופשת הסקי לאופניים חופשת סקי כוללת לינה במלון, גלישה בלווית גולשים ברמתך מכל העולם ומדריך מקומי, אוכל טוב וחברה בינלאומית בעלת תחביב זהה. למה לא להחליף את המילה ''סקי'' ב''אופניים''? להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של ניר סמואל...

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2021