הרים - אתר האופניים הגדול בישראל


טקסט הודעת פורום

4/15/2008 3:13:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן ברמן עם תוכן  תאור התחרות כפי שפורסם על ידי המארגנים
נושא: תאור התחרות כפי שפורסם על ידי המארגנים תאריך: 4/15/2008 3:13:00 PM
מחבר/ת: איתן ברמן

הנה זה מגיע רבותי, תרשמו לכם תאריך, שבת, 26 לאפריל 2008, אירוע סופר די 2008 יוצא לדרך. ואנו מקוים שזאת תהיה תחילתה של סידרה...

אז מה יהיה לנו שם רבותי? אחד האירועים שהכי מצפים להם השנה בסצנה שלנו...אולי? אנו מקווים וחושבים שאכן כך הוא הדבר, אבל נדע רק עם תצביעו ברגליים בידיים ומה שבינהם. ולכן חשובה ההתייצבות שלכם. על כל פנים אנחנו מצידנו עושים כל מה שאפשר שהאירוע יעלה על הציפיות ומקוים שנעמוד בזה.

וכמובן נתחיל מהנושא שכנראה מעסיק את כולם, המסלול. והפעם רבותי אין הנחות. כשלושה קילומטרים של מסלול קשה עתיר דווש, טכניקה וכושר, במגמת ירידה כללית אך מנוקד בעליות באמצע. הטובים יסיימו אותו בכ10 דקות להערכתנו, אבל כולם ללא יוצא מהכלל יגיעו בטוח ללבן בעיניים ודופק 100% במסלול שללא ספק יחשב כטכני-קשה, וכושר-קשה. זמן אויר, גינות סלעים של עשרות מטרים, שיפועי צד, דרופים, עליות מדרגה של עד מטר, סיבובים פתוחים, סגורים, דווש עד אובדן הכרה עם כסא נמוך למי שאין GD, והמון אבנים מאנייקיות שמחכות לתקוע אותכם באפכה ספקטקולארית. אין רגע דל ובטח שאין מקום לנוח, זהו הספרינט של החיים שלכם, וכל אחד מכם/ן מסוגל/ת לבצע אותו.

ואנחנו גם ניתן לכם את תיאור המסלול, כן כן, עכשיו, רק מילה לפני:

זמן העליות לעומת ירידות הוא ביחס של 40%:60% בקירוב. המסלול במגמת ירידה אבל הוא לא מסלול דאון היל, עתיר דווש, וברובו בתוך סינגלים...והנה התיאור, יאללה בלגן:

-יציאה משביל עפר, 200 מטרים מחניון שבילי רון ביער עופר לכוון הגוזמת, ריצה על דרך עפר לחימום
-כניסה שמאלה לקמיקאזה (איפה שימינה יש את הכניסה לגוזמת)
-לא פונים לסינגל הברמים של אלדד וחבריו, ממשיכים בקמיקאזה הקלאסית, הרבה זמן אויר יש פה, בהצטלבות, פונים ימינה(!) לקמיקאזה המקורית, להלן תקרא קמיקאזה-סלעים.
-עליית מדרגה קטנה, עוד דווש, ותחילתה של גינת סלעים ארוכה וקשה בעליית מדרגה של לפחות מטר. מומלץ לבחור קוים פה רבותי.
-יורדים בסיום השיפוע צד בדרופ לתוך העץ וממשיכים בקמיקזה-סלעים בקטע השני שלה (יטופל וינוקה, צפו לשינויים בקוים). בסיום יש מדרגה קטנה, עוד זמן אויר, חוצים דרך עפר ונכנסים ימינה מיד לסינגל של ג´ואל (שבילנט קראו לו שפן תחתון)
-בכניסה ימינה לשפן תחתון אנו מתכננים לבנות ברם מעץ שיטיס אותכם בפניה לתוך הסינגל
-בסיום הסינגל רווי הסיבובים (פה הזמן לצרוח אחרי פריקת המתח מהקמיקאזה-סלעים), מגיעים למפגש הדרכים עם סינגל הרואד-גאפ (צפצופים) ז"ל, ושומרים על השמאל בדרך עפר, לאחר מספר מטרים יש פניה שמאלה ועליה בשני סינגלונים (סינגל/דרך עפר/סינגל/ימינה בדרך עפר ומיד שמאלה) שמביאים אותנו לצומת עם השחור שיורד למדף סלע. אנחנו מתכננים להאריך את העליה באירוע עצמו שימו לב.
-בצומת לא פונים ימינה לשחור אלא ממשיכים ישר ויורדים בסינגל טכני (זהירות מדרגה חריפה) המחבר אותנו לסינגל ה"אפצ´י של הדינוזאור" (מה שהיה פעם הנדנדה) בסויץ חזק לימין וריצה טכנית מהירה ומפוצצת באדרנאלין בתוך האפצ´י שרץ בעצם בערוץ הנחל עד לדרך העפר המסתיימת 200 מטר מיציאת הסינגל, באיזור קבר השייך/סיום השחור-סרט כחול/סיום השחור-מדף הסלע. סמנו לכם שאת גשרון העץ אתם חייבים לעבור.

שיהיה בהצלחה, עוד יגיעו הודעות נוספות ופרטים נוספים אבל הנה פינת התקציר:

עלות: 75 ש"ח
תמורה: הפנינג, מסלול, חולצה, אולי סטיקר, בשר חופשי, בירה חופשי, לווי רפואי, דוכני Expo ווייב לבנים.
מסלול: לא מעגלי, טכני-קשה, כושר-קשה
ראן: אחד בלבד
הקפצות: אין, זאת תחרות אול מאונטיין, דוושו. הקפצות ברכבים אפשריות, במסלול מוקצה מראש.
כמות משתתפים: מוגבלת.
כמות בקהל: לא מוגבל.
ארגון: מנחם ופליקס (מנת-יתר-גזר הפקות), ועידו וארז מ Go-ride
ספונסרים: יש, רשימה בהמשך

שומרי שבת: הקשבנו לכם, בדקנו התכנות ואירועים שהתרחשו בימי שישי, לצערנו אין מצב להתחשב בכם גם הפעם, מצטערים.

ניקיון: שאם אתם מתאמנים, שימרו על שלמות וניקיון המסלול בפרט, והסינגלים והטבע בכלל.

נתראה!


חזרה לפורום