הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/6/2008 4:42:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  רומן ל עם תוכן  תשובה:
נושא: תשובה: תאריך: 8/6/2008 4:42:00 PM
מחבר/ת: רומן ל

OTERO ELITE בעיקרון מיועדות לרכיבת XC, שבילים (סינגלים) ואלא TEOCALI מיועדות לרכיבת AM. לפי הביקורות הרבות שקראתי TEOCALI הן בחירה מצוינת לרכיבת AM, שבילים עם שילוב של רכיבות נפח (דיווש ממושך הרבה שעות ברציפות וגם יעילות הדיווש בעליות שלהם גבוהה מאוד).
השילדה אחרת כיוון שהיא יותר אגרסיבית, מהלכי מתלה ארוכים יותר וTEOCALI מגיעה עם בולם קדמי של 140-150 מ"מ, ככה שהוא יותר אגרסיבי מOTERO אשר לו מהלך אחורי מקסימלי של 110 מ"מ ואפשרות לבולם קידמי של עד 130 מ"מ.
אני אומר שאם אתה רוצה להתקדם אז בהחלט TEOCALI הן אופניים מצוינות, אבל אישית הייתי חוסך עוד כסף והייתי הולך על TEOCALI ELITE של 2007 אם נשאר ואם לא, אז של 2008.
אני עצמי רוכב על OTERO ELITE 2007 משודרגות, ואני יכול להגיד לך שאופניים מאוד ורסטיליות. מצד אחד אני עושה איתם רכיבות נפח של 4-5 שעות ומצד שני קופץ דרופים של מטר ומשתולל.
השילדה בכל דגמי הOTERO היא מסיבית, לכן יש לך גם אפשרות אחרת לשדרג את הבולמים.
לדוגמא לשים מקדימה RS TORA 289 עם מהלך משתנה של 85-130 מ"מ, לשים מאחורה בולם אויר, להשאיר את המהלך האחורי המקסימאלי של 110מ"מ וואלה יש לך אופניים אשר מתאימות לרכיבות שבילים אגרסיביות וAM לייט.
כמובן זוהי רק דעה אישית ולא מחייבת.
כל טוב
רומן

חזרה לפורום