הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/6/2008 11:58:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  שרית עם תוכן  רוכבת מתחילה בתנופה, קצת ארוך.
נושא: רוכבת מתחילה בתנופה, קצת ארוך. תאריך: 8/6/2008 11:58:00 PM
מחבר/ת: שרית

היי, אתר מספק ביותר. כמה שאלות וקצת עליי: התחלתי לרכב לפני כמה חודשים, בעיקר בעיר ומסלולים עירוניים. אני לא זוכרת את דגם האופניים אבל מה שכן אני יודעת, הן טובות וקלות, די מהירות ויציבות, בולם מצויין בהשוואה לאחרים, נקנה ביד שניה במחיר 750 שח בהמלצה של חבר אחרי בדיקה ע"י אחותי.
לאחרונה אני רוכבת הרבה יותר ועם זה מגיע הרצון וקצת שינויים. אני שוקלת להחליף אוכף, האוכף הקיים מגיע לגובה של הכידון כמעט וזה מרגיש לי נמוך מידי, איזה אוכף עליי לקנות ומה הבדיקה? עכשיו, הגובה שלי 1.53 וכשאני יושבת על האוכף אני לא מגיעה אל הקרקע עם הרגליים (קצות אצבעות כן).. :) האם זו בעיה שתעלה לי בכושר או בגוף? אם ארכוש אוכף גבוה יותר זה יותר בעייתי? וגם, האם כדאי לי למסור את האופניים לבדיקה וחיזוק? אין לי הרבה מושג בתחום, אני רק רוצה לדאוג שישארו טובות והבנתי שזה מקובל. נכון לעכשיו אני רוכבת כשעה ביום(לפעמים יותר) 5 פעמים בשבוע. זה יותר מידי? מעט? אדיוטי? ולמה אני מרגישה נחותה כשחולפים על פניי רוכבים מדוגמים? בקיצור, מה הדרך לשדרג את עצמי מבלי שזה יעלה לי ביוקר. תודה ולילה טוב.

חזרה לפורום