הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/8/2008 12:59:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  izi med עם תוכן  מקבץ שאלות לרוכב המתחיל
נושא: מקבץ שאלות לרוכב המתחיל תאריך: 8/8/2008 12:59:00 AM
מחבר/ת: izi med

שלום
נראה כי המבקרים והאדמיניסטרטורים כאן יכולים לענות על שאלותי בחלקם או כולם ולכן אני מנסה מזלי אתכם:
רכשתי היום (מזל"ט) ואחרי מעט מאד הרהורים את האופניים הראשונות שלי מאז רכבתי להנהתי לפני כ-20 שנים פלוס. אני בן 35 ובגובה 188 ס"מ ולכן כמעט אינסטיקטיבית הלכתי על מרידה סאב 60 דגם 2008 22".
הוספתי כמה נצנצים, קסדה, תיק, מתקן למים, מנשא רכב ויצאתי הערב לטיול בכורה של 10 דקות , או כפי שקוראים לזה מהמקום שזו אני בא, ס"ד (סיבוב דאויין).
גילית ש-10 דקות התארכו להם לשעה (אני ללא שעון על ידי) ומלבד התכווצויות בכל איבר בגופי, אני מלא התפעלות על העליות אותן הצלחתי לכבוש. עם זאת, אני קצת מוטרד מזה שאין לאופניים רגלית ושאין לי כלי למדוד אפקטיביות של הפעילות הגופנית שלשמה בעיקר רכשתי את האופניים, מצאתי כי רגליות למרידה בדגם זה כמעט ואין בנמצא כאשר אני רוכב כביש 95% מהמקרים אז אמנם יש מזלג עם שיכוך אבל הוא חסר שימוש וננעל לאלתר בדקה הראשונה. גם שעון דופק/סופר קלוריות/מציג גרף מאמץ ומצב עו"ש אונליין מצאתי באינטרנט במספר אתרים ישראלים שהציגו מחיר של לפחות פי 2.5 ממחירים באירופה וארה"ב.

ולשאלות:
- מי יודע איפה אני מוצא אקססוריס כאלה כי גם פה לא מצאתי הפניה מתאימה לאתרים/עסקים המוכרים במחירי שוק הגיוניים ונטולי חזירות?
- אמנם הדגם שבחרתי נחשב לדגם כניסה אבל האם יש חושבים אחרת?
- האם יש אפשרות לבצע "נעילה" קבועה לאופניים על גבי המנשא (שטרם הורכב) כך שחברינו הטובים לא ידאגו לשתיית האופניים?
- האם השחטה יזומה של בעל האופניים את אופניו כפי שקראתי היכנשהוא והכל כדי להראות לגנבים כאילו אלו אופניים ג´יפה הוא רעיון טוב/פטנטיאלי?

מחכה לתגובותיכם.
תודה
:suss:

חזרה לפורום