הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/9/2008 2:08:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  izi med עם תוכן  שריטה X2
נושא: שריטה X2 תאריך: 8/9/2008 2:08:00 AM
מחבר/ת: izi med

היי איתן

חזרתי לפני שעתיים מ"הטיול היומי". בשעה אחת לגמוע מרחק כמעט כפול מאתמול הוציא לי את המיץ כך שעם כניסתי לבית, האישה בעטה אותי למקלחת. עכשיו אני מנסה להבין מדוע רכשתי אופני סמי-שטח עם אני במצב נעול בבולמים ושומע את הדמוי שוקולדים בצמיגים (מושג מגיע מעולם הג´יפים) תוך כדי ירידות מהירות. אולי בעיקר לא למצוא עצמי מוגבל רק לכביש ובעיקר כדי להתחיל לטפל בכושר המאד ירוד שלי (לב,ריאה,מסאת שריר). בכל אופן, כביש או שטח, המטרות מושגות בהצלחה + ולפחות ב-48 שעות הראשונות.אני יודע לשכנע עצמי נהדר...

ההחלטה על הרכבת מנשא לילד שלי בן הכמעט שנתיים ששוקל 15 ק´ג פלוס (גנטיקה כנראה) נפלה אתמול וזאת גם אחרי שניסיתי להבין איך אני גורר את המשקל שלו איתי כאשר אני נטול יכולות פיזיות בשלב זה של הקריירה אך אוהב אתגרים גם אם הם מעולם המד"ב, מה שהוביל אותי אוטומטית להחלטה על הוספת רגלית ומיידית.

בחנות לא הטרידו שלוותי עם התראות על אי חוקיות המנשא לרכב שרכשתי בגלל שפשוט לא גילו לי שזה לא חוקי (זה לא חוקי??) ועל אי הגילוי הנאות וגם בגלל שראיתי מוצר אולטימטיבי שעונה על צרכיי, אני מחליף את המנשא שטרם נפתח ובאריזתו המקורית. אגב מוצר אולטימטיבי, זה מסין וזה מנשא על הגג אשר "עטוף" בקרניים המזהות תזוזה ומסוגל להתריע לך ב-SMS או סתם להרעיש עולמות עם הזעקה מטרידה על כך שהדבר הזה שעל הגג פשוט לא שם יותר. מגניב,לא? אגב, יש מעונינים שרוצים להצטרף לרכישה מאורגנת כדי להוריד מחיר?

בקשר לנושאי הגניבות/סחירות של מה שקניתי, לא חשבתי על זה,אבל רמת אי הסחירות עולה כנראה על רמת הגניבות מפאת הגודל. אני בהחלט גדול ולא כל אחד יכול להעלות עצמו על כזה מפלץ 22". מכיון שבעברי הרחוק הייתי עמוק בעסקי הטכנולוגיה, תמהתי מדוע אין רכיב RFID על כל אופניים שעולות סך מסוים (מותגים בעיקר). כך שטעם הגנבים לגנוב מתייתר אלא אם ינסרו את השילדה או כל מרכיב אחר באופניים עליהם הותקן תג RFID. הפתרונות אצל היצרנים כנראה. אני בטוח שעם יישום טכנולוגיה זו על אופני קצה, חברות ביטוח גם יהיו מוכנות למכור פוליסות כי פשוט לא ניתן יהיה למכור את הגנוב בשוק לאחר שעם מכשיר פשוט שאפשר למכור לכל רשתות ויבואני האופניים, אפשר יהיה לקרוא את קוד האופניים והגנב מייד נשרף/שוכח מהאופניים. זה דומה למספר שילדה של רכב אבל דיגיטלי. :eek:

לגבי הדוגם מולקולות/מד מרחק/בודק מצב עו"ש/מתריא על הצורך של זוגתך בחזרה מהירה הביתה, מצאתי את מבוקשי וזה נרכש היום בשעה טובה.

תודה על הטים הכי ידידותי שקיבלתי בענין הגניבה, יצא גדול (תרתי משמע).

חזרה לפורום