הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

8/9/2008 2:24:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  izi med עם תוכן  רגשות לברזלים?
נושא: רגשות לברזלים? תאריך: 8/9/2008 2:24:00 AM
מחבר/ת: izi med

תנין יקר

למרות התגובה האחרת שקיבלתי כאן וההרהורים על טיב הקניה בהתייחס לשימושים שלי, אני לוקח כל מילה למחסן השיקולים החדשים שלי ומבטיח לעדכן כולכם על ההחלטות שייפלו בחודשים הקרובים, קרי הרכישה האחרונה אופסנה/נמכרה ובאו חדשים ומתאימים יותר או שזה שפגעתי בול ברכישה הראשונה.
אלו לא אופניים ראשונים עבורי למעשה וכפי שציינתי, ובגיל 15 לערך, אבי רכש עבורי אופני פז´ו כביש מקצועיים (בטכנולוגיה של אז...).
תקרא את התגובה האחרונה שלי ותראה שירדתי מהקטע של השחטה ולו רק מפאת גודל האופניים שרכשתי (22") והן כנראה באמת בלתי סחירות/פחות גניבות. בכל אופן, אלו האופניים איתם אני מתכוון לפגוש באספלט העירוני בחודשים הקרובים בעיקר ואני נטול רגשות לברזלים כי יותר או פחות 3000 ש"ח לא יעשו אותי יותר עשיר או עני, זה רק ברזל שיכול להקנות בכל שני וחמישי מבחינתי.

נקיון בהחלט חשוב אבל הבנתי רק משמעות אחת של האוזניים אלא אם ניסיתי להאניש את האופניים או שזה שם של רכיב בו אני לא מצוי?

אני מאמין שהתנינים הורודים שלך ולפני מעופם, נוהגים לרוץ ב- yellow brick road? או שהגובה אליהם הם נוסקים הוא יחסי בלבד לגובה האדם? נסה להסביר לי בגובה העיניים (תרתי משמע). :suss:

חזרה לפורום