הרים - אתר האופניים הגדול בישראל


טקסט הודעת פורום

8/9/2008 6:45:00 AM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן ברמן עם תוכן  כמה דברים
נושא: כמה דברים תאריך: 8/9/2008 6:45:00 AM
מחבר/ת: איתן ברמן

השיפור בביצועים מושג ברכיבות הראשונות בעיקר מתוך הסתגלות של הגוף לסוג החדש של פעילות, ופחות משיפור בכושר לאחר רכיבה יחידה - אבל זה כבר קורה.

לגבי חוקיות הובלת אופניים על מתקן אחורי - ניתן לבצע זאת בצורה חוקית אבל זה לא פשוט, ומעולם לא ראיתי זוג אופניים מורכב בצורה חוקית על רכב פרטי. רבים אינם מודעים לבעיתיות של הנושא, והמשטרה לא מרבה להציק לרוכבים הנושאים כך את אופניהם. העובדה היא שרבים נוהגים כך, וכמות הדוחות איננה גדולה בהתאם. ואף על פי כן, נראה לי שצריכים להיות מודעים.

אם הוספת הרגלית באה לתמוך את האופניים כשהזאטוט(?) יושב בכסאו, שכח מזה. לא ראיתי רגלית שהייתי סומך עליה בהעמסת ילד, במיוחד אם הוא שלי.

לגבי RFID - יש מספרי שלדה על כל האופניים הממותגים. אי שימוש באמצעי חדש במקום הישן שרגילים לא להשתמש בו לא ישנה את המצב הקיים - אף אחד לא בודק שום דבר, ולא יבדקו גם אם דרך קריאת זהות האופניים תהיה שונה. ועוד משהו - ברוב האופניים מייצור סדרתי מחיר השלדה הוא הרבה פחות ממחיר הרכיבים, כך שכדאי יהיה לגנבים מקצועיים לגנוב אופניים ולפרקם. זאת ועוד - חלק נכבד מגניבות האופניים הם פשוט למטרת רכיבה עצמית של הגנב, והוא לא ימכור את האופניים, אלא ינטוש אותם ויגנוב לו אחרים כשיתעורר הצורך בשימון השרשרת....

ובקשר לשוקולדים - יש צמיגים חלקים לגמרי או כמעט לגמרי לחישוקי שטח, מה שמשפר מאוד את התנהגות האופניים בכביש (והורג לגמרי את ההתנהגות בשטח). הדוגמא שלהלן איכותית מאוד, אבל יש גם יותר זולים:
http://shop.harim.co.il/product_info.php?cPath=61_73_142&products_id=571חזרה לפורום