הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

11/1/2008 9:53:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  אלון אין עם תוכן  לכל המחפשים חנות אופנים עם שירות ואמינות=
נושא: לכל המחפשים חנות אופנים עם שירות ואמינות= תאריך: 11/1/2008 9:53:00 PM
מחבר/ת: אלון אין

לפני הכול כל מה שכתוב כאן הוא לא פרסומת! אלא עזרה לכל האנשים שמחפשים איפה לקנות אופנים ועלולים ליפול בידי חנויות אחרות שיצטערו שהגיעו אליהן כל מה שנאמר על החנות הוא בהשוואה לחנויןת אחרות שבדקתי באזור.

לפני כ שנה היתי באותו מצב כמוכם ותאמינו לי עברתי והשוואתי המון חנויות, ולבסןף מצאתי חנות שכאשר באים לתקן משהו באופנים לא זוכים לתשובה "תבוא מחר" או "לא עכשיו" אלא מקבלים יחס ותשומת לב , בודקים את באופנים על המקום ומתקנים אם אפשר (ואם לא מזמינים את החלק הדרוש שמגיע בדר"כ אחרי יום יומים). כאשר מתחילים לתקן את האופנים לא הופכים לכם אותן על הריצפה ושורטים לכם את הכידון והאוכף אלא שמים את האופנים על מתקן בין אם זה אופנים של 200 שקל או 20000 שקל , מתקנים הכל בכוחמה ולא בכוח!, החנות מאוד! מסודרת , אני בעצמי לקוח של אותה החנות וקניתי שם אופנים ב 3000 שקל ואחרי כשלושה חודשים התגלה סדק בשילדה השארתי את האופנים בחנות ולאחר זמן מסוים קיבלתי שילדה חדשה בשתי רמות מעל לקודמת שלי! .
כאשר אני או כל לקוח אחר (מישהו שקנה אופנים בחנות הזו) צריכם לעשות דברים כמו כיוון הילוכים או ברקסים או בדיקת חלקים כמו קראנק, ציר מרכזי למשל הכל נעשה בחינם אפילו אם יהיה צורך לחזור על אותה הפעולה 4 פעמים בשבוע!
כשמשאירים את האופנים בחנות (אם יש צורך בכך) אפשר לישון בשקט ולדעת שלא יזקו עליהם אופנים אחרות או כל מיני חלקים (כמו בחנויות אחרות שראיתי)!!!.
החנות היא קטנה ונחמדה לא מפוצצת באנשים וכל אחד מקבל תשומת לב , בעל החנות הוא לא איש עסקים כמו הרבה בעלי חנויות אופנים אחרות אלא הוא רוכב כביש מקצועי! ובא מהתחום.
החנות ניקראת "אופן ספורט" והיא נמצאת באשקלון ברחוב אלי כהן(בסוף קצת אחרי בית ספר מדעים מהצד השני של הכביש). :)

חזרה לפורום