הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

12/16/2008 5:03:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן ברמן עם תוכן  אתה מכריז הכרזות גורפות, ולא מדוייקות
נושא: אתה מכריז הכרזות גורפות, ולא מדוייקות תאריך: 12/16/2008 5:03:00 PM
מחבר/ת: איתן ברמן

אני מניח שאתה לא משלם בחו"ל מחירים מלאים המומלצים על ידי היצרנים (MSRP).

מבצעים זה יופי. אחד היתרונות של החנויות הגדולות המקוונות בחו"ל הוא שקל יותר לעקוב אחרי מבצעים. מבצעים יש גם בארץ.

אבל מחיר רשמי זה סיפור אחר. בדוק את מחירים של שלדות באנשי, למשל. בארץ המחירים דומים למחירים בחו"ל.
בולמי זעזועים מעולים של WhiteBrothers עולים בכל החנויות המקוונות יותר מאשר באתר הרשמי של היצרן. המקום הזול ביותר שאני ראיתי בכל העולם (אמנם לא מחקר מדעי, אבל חיפשתי קצת...) הוא באתר הרים בישראל. ואני לא חושב שיש הרבה תלונות, אם בכלל, על השרות של היבואן שלהם.
ויש עוד דוגמאות - כמו אופני איירוןהורס ואחרים.

זו מדיניות יבואן, ואנחנו כצרכנים יכולים להעדיף יבואנים שמתמחרים בצורה הוגנת.

עוד דוגמא - מזה זמן רב שאני מעדיף צמיגים של WTB - הם טובים לא פחות מאחרים, וזולים יחסית.
כשחבר שלי נסע לארה"ב לא מזמן, הוא אמר לי שהוא לא מבין על מה אני מדבר - מחירי WTB יקרים שם כמו קנדה, מקסיס, קונטיננטל ואחרים. בדוק את המחיר בארץ - בתרגום ישיר של המחיר בדולרים אתה מרויח בערך 5% בין המחיר הרשמי בחו"ל למחיר הרשמי בארץ. מן הסתם תוכל לקבל בחנות המועדפת עליך הנחה נוספת - מה שהופך את היבוא ללא כל כך כדאי.

הכי קל בעולם זה להשוות יבואנים יקרים, וללכלך על כולם, אבל זה לא כולם.

אני אמשיך לרכוש צמיגי WTB ולעודד את כל מי שאני יכול לעשות אותו דבר. כשהאיכות לא נופלת מאחרים, אני מעדיף לעודד יבואנים הוגנים, אפילו אם אפשר למצוא בסייל של קריסמס קצת יותר זול.

חזרה לפורום