הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

12/23/2008 1:46:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן ברמן עם תוכן  זו מלחמה ישנה
נושא: זו מלחמה ישנה תאריך: 12/23/2008 1:46:00 PM
מחבר/ת: איתן ברמן

אני לגמרי איתך, וחבל מאוד שהרשות בחרה להילחם בציבור שמאופיין ברובו המכריע באהבה לטבע ובערכים שנדירים בציבורים אחרים - כמו נהגי הג´יפים, למשל (סליחה על ההכללה, ולפני שקופצים עלי - גם אני מטייל בג´יפים לפעמים, אבל מה לעשות - יש הרבה יותר בהמות דורסניות בקרב הג´יפאים מאשר בקרב רוכבי האופניים)?

אני לא יודע מה בדיוק אומר החוק, אבל אין ספק שאין להשוות פגיעה בטבע של אופניים לזו של רכב ממונע, כמו זה של הפקחים, למשל...
ואני לא בטוח שזוג אופניים עושה הרבה יותר נזק מהולך רגל, למשל...

אבל כל זה דיבורים באויר. עוד לא שמעתי על מישהו שהורשע בבית משפט על העניין הזה, אבל כן שמעתי על כאלה שהתעלמו מהפקחים. אני לא יודע מי נותן להם סמכויות של שוטר - יש לי חבר פקח ברשות (וגם רוכב אופניים) שבמלחמה נגד עבריינים הרבה יותר מזיקים מרוכבי האופניים חסר אונים ללא שוטר שילווה אותו.

דרך אגב - יש לך שם של הפקחים האלה?

אני דוקא חושב שקריאה להחרמת התיירות בנגב היא במקומה, ויכולה לעזור. האלטרנטיבה היא לסרב להשמע להוראות, לסרב להזדהות, ושיקראו למשטרה אמיתית על כל רוכב שלא נראה להם. הוא הרי לא באמת שוטר, ואם ינסה להניח עלי יד אטען להגנה עצמית.
הבעיה היא שאינני מעוניין להתחיל בכלל בכיוון הזה, משום שלמרות הבריונות של הרשות אנחנו, ברובנו המכריע, שומרי חוק, ומעוניינים להשאר כאלה.

חג שמח

חזרה לפורום