הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

טקסט הודעת פורום

11/10/2002 10:01:00 PM חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  אילן עם תוכן  במקום שבעלי תשובה עומדים...
נושא: במקום שבעלי תשובה עומדים... תאריך: 11/10/2002 10:01:00 PM
מחבר/ת: אילן

אלעד תודה רבה ושלום רב! תגובתי לכתבתך...
1- יתכן ואיגוד האופניים עוסק ב"מתן בסתר" וכל מסקנותיי ומסקנותייך מופרכות. אבל לא נראה לי.האיגוד מקבל הקצבה זעומה . עובדה. לא יודע איך הוא מחלק אותה, לא ראיתי את הדפים. אבל נראה לי שהוא לא עושה שום מאמץ בכיוון ההשקעה באוכלוסיות שאין להן (זכור את "תאטרון האבסורד "שלך) כמו הכדורגל, וכדורסל. טוב היה אם היו מבאים משיכון המזרח או ג´סי כהן ילדים אחה"צ לראות אימונים, ותחרויות, ונותנים להם להתנסות, אופניים יד שלישית לאימון היו מספקים (זכור את הרומני..). אני מאמין שכמו מתאגרפים רק אנשים שבאו מלמטה ויש בהם כעס, ודרייב להישרד ולהוכיח לכולם בנויים לנצח, אגרסביים, מלאי תשוקה, שנאה, ו"דלק " של החיים...הקשים... אותו כוח שצריך לנתב... ולאלף. כמו שלאנסי אמר "אפשר ללמד אותך לשלוט בכוח , אי אפשר ללמד אותך להיות חזק... מי שבא מלמטה לרוב חזק יותר... (בלי להיות דראווינסיטי).
2-ספורט האופניים בארץ התפתח למרות האיגוד ולא בזכותו...עובדה!!! הוא התפתח בגלל לאנס ושכמותו, אצל אוכלוסיות דוברות ומבינות אנגלית שמאסו בכדורגל ופנו ליורו-ספורט...(וכולם יכולים לכעוס אבל זו עובדה!!! בקטמון או אפילו בקיבוץ אצלי רוב האנשים לא יודעים שיש תחנה כזאת.) כל אותם האנשים שכמו לאנס רצו לנצח את "השדים" שלהם, לרכב לראש ההר של "החיים" שלהם, להתחיל מחדש, בבד בבד עם התחזקות הרפואה האלטרנטיבית, והדמיון המודרך לריפוי עצמי (סתם קונספירציה שלי ). זה שיש אתיופי אחד שמתעד להיות טרי -אתלט לא עושה את כל השאר ביחס אחוזי שותפים, ועכשיו כולם יכולים לכעוס עוד יותר, אבל אתה צודק.
"יושב לי ברמזור עם המכונית החדשה... ומחטט באף מוציא דובונים , ויש מליארד סינים שחיים ורעידת אדמה... אני חושב על זה ואח"כ שוכח ...וככה זה בחיים"
אילן

חזרה לפורום